магазин за бременни

  • 1 123
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
може ли някой да ми каже има ли в гр.Хасково магазин за бременни и каде точно се намира.  ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ santa2

# 1
  • Мнения: 411
Не знам какво биха ти предложили специализираните магазини там,но предполагам нищо различно от това,което навсякъде.Ще ти дам един съвет.Купувай си дрехи от обикновените магазини.Аз така направих и съм много доволна.Продават всевъзможни блузони,които би могла да носиш с дебел клин и ботуш  Sunglasses Също и панталони би могла да си намериш с висока талия  въобще има избор и то голям,стига парички да имаш и време да обиколиш магазините. Hug

# 2
  • Мнения: 750
И аз пазарувах обикновени дрехи, тези за бременни бяха ужасни Wink

# 3
Аз ползвам джинси за бременни и съм много доволна. Стоят по същият начин като обикновенните,
но в корема са много по-удобни. Но засега само това. Има панталони които никак не стоят зле, но на мен лично ми бяха къси. Гащеризоните и дънките ми изглеждат много торбесто. Блузки в обикновенните магазини има по-голям избор. Ако искаш ще попитам в нашия магазин имат ли обект в Хасково. 
И на мен ми е трудно да си намеря дрехи за празниците които хем да ми харесват, хем да ми стоят добре. Утре съм на банкет от работа и съм си купила един обикновен панталон с паднала талия и едно тип жилетка и потник, като смятам да закопчея само две копчетата горе на бюста и надолу да е свободна. След Новата Година едва ли ще ми стават, но ми се иска нещо по-празнично.

Общи условия

Активация на акаунт