Мами от София, днес ще изведете ли детето си /около 2г./?

  • 987
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Значи казвам "мами от София", защото не знам в други градове какво е времето и да има база за сравнение. Тук е студено, облачно, вали сняг леко, общо взето не е приятно.
И говоря за дете около 2 годишна възраст, тоест не за бебе, което разхождаш в количката, увито до носа, с дъждобран, спящо и т.н. То е ясно, че 2 годишното няма голям смисъл да го буташ увито с количка, то иска да ходи, да играе ...
Ако да, къде и за колко време сте навън?

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 14:06 от teti7

# 1
  • Мнения: 5 940
Моето бебе е на шест месеца и сега се върнахме от едночасова разходка. Докато бяхме навън, видях доста деца на около 2-3 години.

# 2
  • Мнения: 729
Вече го направих.Сутринта излязохме за около 1 час и то без количка , а я водих за ръка(е,тя много не ми даваше ръка де....).Харесва и много в снега - гази в най-дълбокото и се смее с глас.Не съм от София , но и при нас е студено(- 4 градуса) и вали сняг а и подухва студен ветрец.Но мисля че е полезно да се излиза в студеното поне за час.

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не,не бих я извела.

# 4
  • Мнения: 2 171
Точно в такова време не бих посмяла да го изведа.

# 5
  • Мнения: 1 029
моето дете в момента е на разходка с татко си Simple Smile(тя е почти на 2

# 6
  • Мнения: 508
Марти е по-малка, но и тя предпочива вече да не седи в количката. Изведох я за около 40 м, но с количката. Малко е неприятно, защото и навява в лицето. Мисля, че времето позволява разходка поне за 30 м

# 7
  • София
  • Мнения: 553
Дъщеричката ми е на 2 г.3 м. и са излизали вече с баба си на разходка, че аз съм на работа. Общо взета стига да не вали и да няма мъгла - всеки ден я извежда навън за ръчичка.

# 8
  • Мнения: 3 116
Времето е прекрасно за игра, само дето аз съм на работа  Sick

# 9
  • Мнения: 1 217
Духа вятър,вали сняг и е сигурно под нулата.
Не,няма да го изведа.

# 10
 Simple Smile
Изведох я за 30 мин по обяд и не съжалявам. Зачерви бузките и се радваше на снежинките!
На 11 месеца сме, но видях и по-малки от нас!
Ако можеше да ходи щях да я изведа за по-дълго, за да играе на снега!

# 11
  • Мнения: 1 931
Ние с децата излязохме за кухнята и памперси. Около час бяхме и на Йони му беше интересно

# 12
  • Мнения: 5 401
Ние изринахме снега в нашата градинка, голям кеф беше! Ако такъв прекрасен сняг имаше и миналата година когато малкия беше съвсем бебе, щях да го държа много, много време навън!

Духа вятър,вали сняг и е сигурно под нулата.
Не,няма да го изведа.

Ще се въздържа от коментар, за да не съм остра, но искам да попитам с какво толкова те уплаши времето?!?! През прозореца може и да изглежда много студено, много ветровите и много снежно, но като излезеш е съвсем различно. Ние бяхме в 2 квартала днес и в двата времето беше прекрасно.

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 15:41 от pearly

# 13
  • Мнения: 1 193
Да, ще ги изведе татко им  Mr. Green Чакам дребната да се събуди и в парка  Grinning Тя много се кефи на снежеца. Пък и като са добре облечени дечицата, какъв е проблема  newsm78

# 14
  • Мнения: 9 973
много си е добре времето даже Peace

Общи условия

Активация на акаунт