Кой педиатър в Бургас?Телефони?

  • 7 071
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Здравейте мами от Бургас!

Отправям конкректно въпроса си към вас!
Кой е вашият педиатър и мнението ви за него ако може. И конкректно искам да попитам някой чувал ли е нещо за д-р Стаматова от Окръжна болница или д-р Стойчкова /кабинета й е в Изгрев/?

# 1
  • Мнения: 863
д-р Калудова-кабинетът й е до Славейковото пазар4е,ще останете доволни,със сигурност newsm10

# 2
  • Мнения: 522
И аз съм "за" д-р Калудова! Съседка ми е била, много добър специалисте. Също бих ти препоръчала д-р Велкова - преди беше в Първа поликлиника, пенсионерка е, но май работи на частно. Rolling Eyes

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Лични впечатления имам от Маргарита Димитрова - останах много доволна, водила съм Мартин на частно, още не съм му избрала личен лекар в Бургас. Препоръчали са ми Ангелов - до Окръжна, Татяна Иванова ( в зел. кооперация до Mc Drive е тя) и Стоичкова, с тях обаче не съм говорила.

# 4
  • Мнения: 194
Аз лекувам Александър при д-р Праматарова. Кабинета и е до Краснодар. Тя  също е  много добър педиатър! Grinning

Желая успех при избора!

# 5
  • Мнения: 644
Благодаря ви за отговорите!

# 6
  • Мнения: 779
Цитат на: maria ig
Аз лекувам Александър при д-р Праматарова. Кабинета и е до Краснодар. Тя  също е  много добър педиатър! Grinning

Желая успех при избора!

Подкрепям с 2 ръце  Hands Thumbsup ! Ако ви изпишат антибиотик и не ти се иска да го даваш, отиди при нея. Винаги намира начин да го избегне, като замества с някакви си нейни схеми от доста по-безобидни лекарства.
А иначе, ние живеем в Славейков и ходим при Миразчийска (когато не е в отпуска Imp )в пета поликлиника - доволна съм.

# 7
  • Мнения: 5 539
Цитат на: maria ig
Аз лекувам Александър при д-р Праматарова. Кабинета и е до Краснодар. Тя  също е  много добър педиатър! Grinning

Желая успех при избора!

Аз също ходя пр и Праматарова. Освен това ми е съседка, живее над нас Simple Smile
Добра е!

# 8
  • Мнения: 644
Благодаря ви за отговорите, но моля ви напишете телефоните им! Д-р Калудова? Д-р Праматарова? И другите?

# 9
  • Мнения: 194
Здравей, телефона на д-р Праматарова в кабинета е 84 53 98, а мобилния е 048 97 51 69.
Надявам се да съм ти била полезна!


Весели празнични дни!!!   bigdance2   Party Time  dance

# 10
  • Мнения: 644
Благодаря много за телефоните на д-р Праматарова!
Очаквам още информация...

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 644
Благодаря на mam4e за линка.

# 14
  • Мнения: 814
Др.Слава Коларова ул."Патриарх Евтимий"№51ет.1 тел.056 818175 и 0888 314322
Горещо ти я препоръчвам. Много добър педиатър

Др.Маргарита Димитрова ул."Поп Георги"№7 ет.1 тел.056 39096
Др.Гинка Калудова ул."Съединение"№13 тел.056 845008 и 0888 206420
Др.Люба Праматарова ул."Калоян"№15А ТЕЛ.056 845398
Др.Силва Шивачева ул."Силистра"№6 тел.0888 318851

Общи условия

Активация на акаунт