Картичка по случай раждане

  • 2 542
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
Здравейте момичета!
На 6.12, точно на Николаус се роди нашата дъщеричка Лаура! Hug Вече сме си в къщи и нещата започват да се нареждат някак си, макар по много по различен начин от този, който си представях... Тук при нас по случай раждането родителите пращат картички със снимки или нещо от рода на бебенцата си на близките и приятели. Та исках да ви помоля ако имате някакви идеи ( моето въображение нещо ме е напуснало за момента  Embarassed) да ги споделите! Ще съм ви много благодарна Heart Eyes

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Пъвро да ви е честита малката принцеса. Да расте в здраве и щастие.

 В Германия  не са ли популярни картичките за раждане, създавани от  специални фирми, където родителите отиват и избират от каталози със стотици видове. Някои родители избират снимка на детето, или крачето му или ръчичка и измислят фон и текст.

Ако напишеш в Гугъл:  Geboorte kaartjes , и натиснеш при снимките ще ти излязат много видове, които има тук.

# 2
  • Мнения: 405
Да популярни са, но аз исках нещо по-нетрадиционно. Blush Мисля сама да си ги направя и само да ги дам да ми ги отпечатат. Искам да има снимка или снимки с нея , но и мотив едновременно свързан с Николаус, нали на шести се роди... Но нещо не мога да си представя идеята напълно.  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 880
Честито ви бебе  bouquet

Ти за текста ли искаш идеи или за оформлението на картичката? Също е важно и каква е целта на картичката? Има два варианта- да извести за появата на детето- нещо от сорта "Ето ме, появих се на едикоя си дата, тежа едиколко си... и т.н." и другият- изказване на благодарности за подаръците и поздравленията. И в двата случая аз бих сложила отпред хубава снимка на бебето, може би в рамка и наоколо няколко бебешки аксесоара, за декорация, а вътре- текста. Не е нетрадиционно, но за друго не се сещам в момента....
Кажи ти какво си представяш?

# 4
  • Мнения: 405
Картичката трябва да е от втория вид - са благодарност са подаръците и вниманието и т.н.
А какво аз си представям... Хм, ако имах точна представа или идея нямаше да ви питам тука за съвет. Embarassed Искам със сигурност да има изображение на малката, някакъв благодарствен текст и някакъв мотив от Николаус...  Blush

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Аз бих монтирала едно ботушче и от него се показва бебата и текст, че Николаус носи на някои шокита, на някои малки принцеси (или нещо подобно). На втората страница благодарското от името на малката и това е.

# 6
  • Мнения: 3 241
Честита дъщеричка, да е жива и здрава Simple Smile

Аз съм получавала картичка от Германия и тя беше точно да ни информира за появата на бебето, въпреки че аз вече бях пратила такава за Честито бебе Wink Тъй като времето си върви и ти сигурно си получила вече доста поздравления, можеш да комбинираш двете неща и да е нещо като "Първа снимка на бебето с благодарности" или нещо в този стил.
Както и да е мисля, че всички ще се зарадват Simple Smile

# 7
  • Мнения: 11 307
Честито бебе, Лолита!
Биба и Пепеляшка са ти дали добри идеи.
Ако не можеш да се справиш сама - обърни се към момичетата в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247143.440

Общи условия

Активация на акаунт