Кой украсява офисите?

  • 746
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Гледам някои ТВ студия с много хубава коледна украса. И се чудя външна фирма ли я прави? Знаете ли координати

Не съм сигурна дали е за тук темата,  ще я следвам, където и да я преместите.

Благодаря

# 1
  • Мнения: 14 133
Ние с колегите сами си украсяваме. Много е приятно, част от магията на празника.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря ти за отговора, знам че има много способни хора, но на мен не ми идват много дизайн идеи. Не че не съм го правила, но ми се струва много приятно да влезеш в офиса и там красота, украсено и т.н. има някаква приятна изненада. А и понякога колегите са такива, че не можеш да ги накараш да украсяват, по много причини.
По скоро въпроса ми е дали има фирми за тази цел.

# 3
  • Мнения: 178
Разбира се, че има фирми, които се занимават с подобни работи. В момента дундуркам една такава в офиса, но не бих я препоръчала, затова безплатна реклама - ниет!  Rolling Eyes

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И ние с колегите сами се справяме! Имаме си украса, и си я вадим по празниците!

Но има и фирми, на които обаче не знам координати  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 15 910
Предполагам големите цветарски фирми могат да се справят. Продават украси, коледни звезди, елхи и имат услуга аранжиране на  украси на ресторанти, офиси и тн.

# 6
  • Мнения: 575
Ееее ама какво по-голямо удоволствие от това да си украсяваш сам за Коледа. Защо да се лишаваш и да даваш на други хора, важно е настроението и желанието, а не дали ще бъде дизайнерско.

# 7
  • Мнения: 742
Джуджетата, естествено.

Идват тайно през нощта. Миналата седмица са минали и през моя кабинет  Sunglasses

# 8
  • София
  • Мнения: 4 412
Джуджетата, естествено.

Идват тайно през нощта. Миналата седмица са минали и през моя кабинет  Sunglasses

За тази година явно вече имат маршрут, догодина ще слушам повече, за да дойдат и при мен Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 674
Дядо Коледа  Wink

# 10

Общи условия

Активация на акаунт