Nokia 7390-един въпрос

  • 664
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Откъде се включва втората камера на този модел?

# 1
  • София
  • Мнения: 593
Ех аз си я поръчах на Дядо Коледа ако никой не каже след Коледа ще пиша Hug  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Каква втора камера?  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 999
Втората камера май се използва само за видео разговорите. Аз имам такъв и никъде в менюто няма откъде да се включи.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 161
Втората камера май се използва само за видео разговорите. Аз имам такъв и никъде в менюто няма откъде да се включи.  Rolling Eyes
не само за видео разговори.можеш и да се снимаш сам.аз имам нокия,но друг модел и си използвам втората камера.обаче на този телефон не мога да я открия.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
хм..не съм изровила такава функция
сега ще преровя пак из опциите

# 6
  • Мнения: 4 999
Сега си намерих книжката и чета, ама никъде няма, пише само в началото малка камера и това е. Да, за видеоразговорите не пише, че са с малката камера  Thinking ако някой открие да пише  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 161
Ох,ще се пукна от яд.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
Няма такава опция..или поне аз не я намирам.
Използва си се само външната за фотото и камерата. И самоснимачка няма.

# 9
  • Мнения: 4 999
http://www.gsm.bg/catalogue/phonedetails/?PhoneID=605
Ето тука пише втора камера за видеотелефония  Rolling Eyes само това намерих.

# 10
  • Мнения: 9 865
Малката камера е само за разговори, не може да се снимаш с нея!
Има таймер-самоснимачка, ако разположиш телефона с/у себе си и го настроиш може да се снимаш сам!

# 11
  • Мнения: 1 335
Ако е за снимане с втора камера (имам нокия, но е N серия), фотоапарата трябва да е активен и тогава се включва от опциите.
Ако е за видеоразговор или от настройки разговор или по време на разговор от опциите

# 12
  • Мнения: 2 161
Малката камера е само за разговори, не може да се снимаш с нея!
Има таймер-самоснимачка, ако разположиш телефона с/у себе си и го настроиш може да се снимаш сам!
разбрах.Аз имам 6290 и си мислех,че и този е на същия принцип.Благодаря,че ми отговорихте.

Общи условия

Активация на акаунт