Засилено течение?!?

  • 1 109
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Привет момичета, бременна съм в 21г.с., от известно време имам засилено течение, без цвят и мирис, нямам парене сърбеж или нещо друго! Преди около месец АГ-ката ми ми направи гинекологичен преглед за серклаж и аз я попитах за течението, тя ме прегледа и каза че не вижда нищо обезпокояващо! Слагам си ежедневна превръзка, за да ми е по комфортно! Вие как мислите, да се тревожа ли за нещо?!?

# 1
  • Мнения: 14 133
Желателно е да се лекува това течение. Има подходящи локални медикаменти.

# 2
  • Мнения: 199
Желателно е да се лекува това течение. Има подходящи локални медикаменти.

абе то и аз така мисля, но лекарката ми смята, че не е нещо нередно?!?...да вървя при друг ли?!?  newsm78

# 3
  • Мнения: 14 133
Аз имах подобни проблеми през бремеността и моят доктор не се смяташе, че е редно.

# 4
  • софия
  • Мнения: 257
По време на бременост т.н. течение се засилва , без да е патологично и да има нужда от лечение.След като аг лекаря те е видял не виждам защо трябва да се притесняваш излишно.

# 5
  • Мнения: 1 802
По време на бременост т.н. течение се засилва , без да е патологично и да има нужда от лечение.След като аг лекаря те е видял не виждам защо трябва да се притесняваш излишно.
Подкрепям!  Peace
Ако видиш някакъв цвят или неприятен мирис бягай на лекар!  Peace

# 6
  • Мнения: 199
май..май това и ще направя, обаче ми се стори странно, че откакто съм бременна не ми е пускана Микробиология, а и понякога е толкова силно, че все имам чувството че съм подмокрена?!?....

# 7
  • Мнения: 7 201
май..май това и ще направя, обаче ми се стори странно, че откакто съм бременна не ми е пускана Микробиология, а и понякога е толкова силно, че все имам чувството че съм подмокрена?!?....
Изискай да ти пуснат микробиология. PeaceАз лично не признавам такива прегледи "на око".

# 8
i az imah te4enie po vreme na bremenosta do 3 mesec ne se prepor14vqa ni6to

# 9
  • София
  • Мнения: 2 348
преди да родя отидох на лекция за запознаване с раждането и болницата. Там лекара ми каза, да настоявам за лечение на течението. Каза, че е честа практика на следяшите бременноста лекари да казват за течението "няма нищо нередно", но то трябва да се лекува. Посъветва ме лечението да започне 1месец до 15 дена преди раждането, за да съм "прясно излекувана" за раждането.
 Знам че течение без цвят и мирис не е опасно, но според мен не пречи малко преди термина да поискаш от гинеколога си някои по-безобидни вагинални капсули

# 10
  • Мнения: 3 092
но то трябва да се лекува. Посъветва ме лечението да започне 1месец до 15 дена преди раждането, за да съм "прясно излекувана" за раждането.
 Знам че течение без цвят и мирис не е опасно, но според мен не пречи малко преди термина да поискаш от гинеколога си някои по-безобидни вагинални капсули
моят док така ме лекува , но без да ми направи преглед.
След като родих пих антибиотик  #Cussing out
Подкрепям мненията че течението трябва да се лекува и не пожелавам никому моят "късмет" Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 2 348
Пропуснах да кажа, че има едни специални ръкавици с които можеш да си правиш сама проверка за промяна на Ph на влагалището. Това е необходимо, защото повишаването на стойностите се увеличава риска от бактериална инфекция. Демек се увеличава риска от аборт. Май звучи грубо, но все пак трябва да сме взискателни с тея работи.

Общи условия

Активация на акаунт