Температурата в ДГ-16-17 градуса

  • 744
  • 11
  •   1
Отговори
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Толкова е температурата в групата на малката. Ремонт на парното е правен това лято. Подобрение няма. Слагат децата да спят с потник, тениска, ватирани пижамки, чорапогащник.
Има ли и от кого да изискам законово установени граници на температурата в помещението за децата? Гледам, че персонала в канцелариите пуска допълнително отопление, а малките на студа. Много ми е неприятно, че е толкова студено, а още не са паднали температурите и при мисълта за истинска зима се чудя как ще издържат децата?

# 1
  • Мнения: 984
знам, че ХЕИ ходеха да мерят температурата в класните стаи, трябва към тях да се обърнеш

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Благодаря ти. Това е ниска температура за мен, нали при вашите деца е по-висока? Някак ми се вижда нелогично за офис техниката да са необходими 18 градуса, а децата да стоят на 16?

# 3
  • Мнения: 984
мисля, че минимума е 18 градуса, при нас, дори е много топло

# 4
  • Мнения: 611
В нашата градина е много топло, незнам колко градуса е , но дъщеря ми е всеки ден със сменена блуза, защото се изпотява, а 16-17 гр. е много ниско според мен Peace

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
В коридора на градината е много по-топло отколкото в стаята- вчера като я вземах отвътре лъхна страшен студ, като течение, а прозорците им са затворени Cry Някои от дечицата от групата са започнали да се напишкват през обедния сън CloseНяма да оставя нещата така, това е само в тяхната стая, така че може би трябва да пускат допълнително отопление. Вече не знам как да я обличам ooooh!

# 6
  • Мнения: 8 999
16-17 градуса си е направо студ. Особено ако децата седят по-дълго на някое занятие. В градината на моите деца е сташна жега. Ходят по тениски и тънки панталони или клинчета. А в сезоните преди да пуснат и веднага след като спрат парното, пускат печки и пак е топло.

# 7
  • Мнения: 14 133
Жалвай се в ХЕИ или РИОКОЗ по новите разпоредби.  Crossing Arms Ще ви разболеят мъничките сладурчета точно за празниците.  ooooh!  #Crazy

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а в нашето ОДЗ е 26-28 градуса. И това не е добро... Crossing Arms

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 16:33 от Шани

# 9
  • Мнения: 3 886
При нас се ходи от години с къс ръкав даже ми каза синковеца че с пи по потник #Crazy newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В нашата не знам колко е, не ни дават да припарим до горе. Все е разтворено нещо. Детето ми казва , че не е много топло, но не мога да съм сигурна в отговора. Според мен трябва да се поддържа 22 градуса. Ама 26-28 е много топло. А 16 -17 е недопустимо. Трябва да се извика ХЕИ според мен.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 228
а в нашетоп ОДЗ е 26-28градуса. И това не е добо... Crossing Arms

Мдааа, подкрепям. Наистина е много горещо  Tired
Понеже синковеца ходи с кола на детска (кара го баща му), се оказва, че зимните дрехи са ни почти излишни... Целогодишно ходи облечен по тениски и тънки анцузи/панталони.

Но 16 - 17 градуса пък е доста студено...

Общи условия

Активация на акаунт