Как ползвате ролките за коса ?

  • 3 113
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Винаги ми е било интересно как се ползват ролките за коса. Идеята ми е за тези красиво оформените къдрици,като примерно тези на чалгарките. Как се постига такъв ефект,как се навива самата ролка,навън или навътре,колко време се държи .. Какъв вид трябва да са самите ролки и от къде се купуват.. Ей такива "сложни" нещица  Flutter

# 1
  • Мнения: X
И на мен ми е интересно.
Като ученичка имах голям мерак да съм с къдрици и си спомням,че освен,че си навивах косата на ролки,преди това всеки кичур го усуквах и къдриците ставаха много интересни,но тогава нямаше толкова силни стилизиращи средства и много малко ми издържаше косата, а за да съм толкоз Убава спях с ролките и чак на сутринта ги махах Tired

# 2
  • Мнения: 3 830
Трудно ще е да спиш с тези по-широките ролки. Предполагам, че поп-фолк певиците се правят с такива големи ролки.

Мисля, че се навиват навътре.

# 3
  • Мнения: 1 224
Пък аз като малка реших да си правя къдрици. Изкъпах се,хванах кръглата четка и сешоара и навивам с четката и суша.. После така ме е разплитала майка ми,че половината кичур си остана по четката.. hahaha

# 4
  • Мнения: 1 655
Аз от една седмица съм на такава вълна точно. Няколко пъти ходих на фризьор да ме правят на такива букли, но не ми се дават постоянн по тридесетина лева за прическа и питах фризьорката може ли нещо у дома да правя. Тогава ми обясни какви ролки и т.н.
Купих си от тези тъй да се каже пръчици които се огъват и на тях се навива косата и после се усукват двата края на тази джаджа. Първият път спах с тях и първо не можах да се наспя от неудобство второ на сутринта като ги махнах бях като "овца". Следващите пъти пробвах по друг начин.  След като е почти изсъхнала косата т.е. само да е леко влажна сложих тези пръчици навивам ги от долу на горе т.е. от корена към краищата стоя 2-3 часа и след като ги развия се получава. Вчера примерно пробвах друго не върху измита коса, а просто напръсках косата с шпрей който купих за къдрици и навих пак стоях 3 часа  и снощи като излизах всички си помислиха че съм била на фризьор. Това е само от три опита може би след десетина опита ефекта ще е още по добър. Успех и на вас.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 231
Пробвала съм с тези ролки-пръчици, но нещо ми е хлъзгава косата и не се задържат  Rolling Eyes. А за тези големите лепящи ролки /и такива имам/ според мен са по-скоро за обем на косата отколкото за къдрене  Peace

# 6
  • Мнения: 880
Всякакви ролки съм изпробвала.Най-добрите за мен са си тези от по левче-два,които ги има по повечето бутки за козметика-става въпрос за дунапренените,със стандартна големина(нито тънки,нито дебели),меки са и най-вече ефикасни.Най-големите ролки са за обем,от тях къдрици не се получават.Има едни малко по-дебели за по едри къдрици,но при тях ефекта не е много дълготраен.Може и навън да се навият,даже така ми харесва повече.

# 7
че това е елементарно
навиваш се на ролки какво сложно има,може и с маша още по хубаво става

Общи условия

Активация на акаунт