нов Аптамил 1

  • 544
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами, открихте ли някакви разлики в съдържанието на новия Аптамил (освен цената, разбира се и вида). Малкия, докато със старото АМ (Аптамил) не му стигаше порцията, сега винаги остава. Опитах се да намеря разлика в съдържанието, но нищо не открих. Някой може ли да ми обясни каква е причината, вече 3 дни на всяко хранене остава мляко, никога досега не се е случвало. Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 357
На съпруга ми обяснили, че новият Аптамил 1 бил вече до 6 - месечна възръст, а не до 4 , както до сега - само това знам - ние още купуваме от стария

# 2
  • Мнения: 81
Аз открих, че новият Аптамил е с малко по-малко калории и ми се вижда по-малко мазен....освен това не е 800 а 900 гр. На моят сладур май не му харесва особенно, по това съдя, че и вкусът му явно е по-различен.А за цената какво да коментирам - гадовете знаят, че не може да лишиш детето си от ядене и гледат да печелят... #2gunfire

# 3
  • Мнения: 8
И ние пием новият аптамил. Има разлика в грамажа. Отстрани на кутията има табличка, но е на немски език. За деца на 6м. се дава 120мл вода + 4 лъж., 8 месеца - 150гр. вода + 5 лъж. и така. Ако му даваш по старата табличка е нормално да му остава. Според мен млякото е по- концентрирано и хранително затова количеството което се дава е по малко.

# 4
  • Мнения: 34
сега пък нямаше от новия и пак сме със стария, разликата е явна, всичко изяжда, голяма обърквалия, търсиш едно - няма, търсиш друго - намираш трето, благодаря Ви

Общи условия

Активация на акаунт