относно състоянието на главата

  • 1 242
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Здравеите д-р Слън4ева.Имам два въпроса-бебето ми е на 4месеца и 5 дена и което ме тревожи е това 4е тои изобщо не иска да стои по корем и не може да си вдига изобшо главата.Слагам го всеки ден по няколко пъти за да свикне и му помагам да си вдига главата но не може.Казват 4е това е от рахита,в момента е 7.500кг роден е 3.500.давам му всяка сутрин половин 4ас преди храна по 4 капки вигантол а ина4е е на милумил ха понеже е с неизяснена диагноза атопи4ен дерматит или АБКМ.Предстои ни преглед при специалист,но това което ме тревожи е дали е нормално да не си вдига главата или просто не му харесва да стои по корем.Ина4е е доста активно дете,но още не може да се обръща.Прави ми впе4атление понеже баткото(2год 8 мес) запо4на да се обръща на 2мес и половина.Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 5 760
Детето е с високо тегло и може би това е проблемът, но все пак е добре да се обърнете към специалист напр. д-р Чавдаров.
На тази възраст децата държат стабилно главата в позиция по корем, но истината е, че и е въпрос на темперамент.

Общи условия

Активация на акаунт