Има някои правни вапросчета отностно предстояшт разжод?

  • 676
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте мами!
Интересува ме дали някоя мама адвокатка би могла да ми поразкаже каква е процедурата по развода. Вече се консултирах с двама адвокати, но да кагем че ми се иска да го споделя и с вас!
Генени сме от 5 години и имаме детенце на 3. Той от една година си има лубовница и в обшти линии аз не му пречех особено - готвя. чистя. пазаружам и си стоя вкашти не заштото така ми се иска, а заштото детенче често боледува и няма кой друг да я гледа. Само че имам наглостта да  искам освен пари и внимание както за себе си, така и за детенце, което се оказа проблем и така аз си искам мажа, а тои желае да се забажляжа и понеже нито единия няама да отстапи е повече от йелателно да се разжедем, но докато аз сам сигурна за себе си че тожа е края човека е леко в ситуациа не го искам този кокал, но и на друг не го давам по две причини:
смята че сам си вечно негова и второ се притеснява че може да ми се полага нешто от паричките в  ООД- то му. Адвокатите с които се видяах ми казаха за двата варианта - по взаимно сагласие и по вина. Много ми се иска нештата да се разжияат по взаимно сагласие и да приклучат вазмойно най- барзо само че ми обясниха че ако не се яви на помирителното заседание делото се прекратява и може да баде вазобновено по вина и то по негов постояанен адрес което е другата малка подробност. Аз се водя с постоянен адресна единия край на България, а той на другия. Това което ми се иска е барза процедура, детенце да си остане при мен и да има читава издражка, а миризливите си пари да си ги харчи както намери за добре. няамаме обшто жилиште - той живее на квартира,а аз сам при подителите си. Ако няакоя от вас има желание да пише и да даде сажет ще сам и благодарна!

# 1
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Доста трудно се чете, възможно ли е да си редактираш поста?

# 2
  • Мнения: 2 336
buryata_bori, не мога да ти дам съвет, а и наистина трудно се чете.
Но искам да ти честитя рожденния ден на детенце! Да ти е живо и здраво!   bouquet
Ако тази линийка отдолу е вярна.  newsm78

# 3
  • Мнения: 93
Здравейте мами!
Интересува ме дали някоя мама адвокатка би могла да ми поразкаже каква е процедурата по развода. Вече се консултирах с двама адвокати, но да кажем че ми се иска да го споделя и с вас!
Женени сме от 5 години и имаме детенце на 3. Той от една година си има любовница и в общи линий аз не му пречех особено - готвя, чистя, пазарувам и си стоя в кащи, не защото така ми се иска, а защото детенце често боледува и няма кой друг да я гледа. Само че имам наглостта да  искам освен пари и внимание както за себе си, така и за детенце, което се оказа проблем и така аз си искам мъжа, а той желае да се забавлява и понеже нито единия няма да отстъпи е повече от желателно да се разделим, но докато аз съм сигурна за себе си че това е края човека е леко в ситуация не го искам този кокал, но и на друг не го давам по две причини:
смята, че съм си вечно негова и второ се притеснява, че може да ми се полага нещо от паричките в  ООД- то му. Адвокатите, с които се видях ми казаха за двата варианта - по взаимно съгласие и по вина. Много ми се иска нещата да се развият по взаимно съгласие и да приключат възможно най- бързо само че ми обясниха че ако не се яви на помирителното заседание делото се прекратява и може да бъде възобновено по вина и то по негов постоянен адрес което е другата малка подробност. Аз се водя с постоянен адрес на единия край на България, а той на другия. Това което ми се иска е бърза процедура, детенце да си остане при мен и да има читава издръжка, а миризливите си пари да си ги харчи както намери за добре. Нямаме общо жилище - той живее на квартира, а аз съм при родителите си. Ако някоя от вас има желание да пише и да даде съвет ще съм и благодарна!

Извинявам се за безкрайно многото правописни грешки, но не разполагах с време да го проверявам!!! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт