Промяна в етикета на Нутрилон?

  • 1 437
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравейте, искам да попитам тези от вас които използват Нутрилон 1, дали са виждали такава кутия и консумирали ли са я бебчетата ви. Та значи, старата кутия беше боядисана, и пишеше на руски с лепнат хартиен превод на български. Днес купих, но с разлика в етикета. Кутията вече не е боядисана а има отгоре залепен етикет (матриала е опаковката на сникърс примерно). Съмнявам се много дали всичко е наред  newsm78, след отровната каша която беше на пазара  ooooh! На всичкото отгоре, баркода също е различен.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 61
Ние сме на Нутрилон 2. При нас този вид опаковка е от преди два месеца. За мен също беше изненада и изглежда странно за опаковка на АМ. Тъй като Нутрилона, който е на нашия пазар е и за руския / съдя по надписите по опаковката/ аз прегледах руския сайт. Доколкото разбрах през февруари 2008 г на пазара ще излезе Нутрилон Имунофортис.  Предполагам в тази връзка  това е някаква временна опаковка. Все пак може да разгледаш и руския сайт. Много пъти е писано във форума за различните опаковки на дадено АМ за различните пазари.

# 2
  • Мнения: 61
Забравих да добавя, че според мен има лека разлика във вкуса. Не знам дали на друг е направило впечатление.  bouquet

# 3
  • Мнения: 145
да, и ние го пиеме от самото ни раждане, от около 1 месец сме на новата опаковка според мен разликата е само в опаковката - сменили са си дизайна на опаковаката хората  Grinning нищо повече, и ми се струва че е по - малко като количество въпреки еднаквият им грамаж. това е нищо повече.

# 4
  • Мнения: 191
Предполагам, че причината се дължи на факта, че Милупа е купила Нутриция преди 3-4 месеца.  Новият производител вероятно ще промени опаковките.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
да, и ние го пиеме от самото ни раждане, от около 1 месец сме на новата опаковка според мен разликата е само в опаковката - сменили са си дизайна на опаковаката хората  Grinning нищо повече, и ми се струва че е по - малко като количество въпреки еднаквият им грамаж. това е нищо повече.

Много хубаво че са сменили опаковките, но различния баркод и странния етикет, а не боядисана кутия  newsm78, това ме озадачи повече  Thinking , не мисля, че е нормално да се смени баркода на един и същ продукт.

# 6
  • Мнения: 493
Ние сме на Нутрилон1(имунофортис) от раждането.В момента са с нова кутия с нов дизайн,но няма разлика във вкуса.Има разлика във грамажа,старата кутия беше 850гр а сега е 800гр.А неможах да разбера каква е тази боядисана кутия? newsm78Тук такава не съм засичала на Нутрилон Shocked

# 7
  • Мнения: 61
Чешката опаковка е по различна. Лятото сме купували Нутрилон 2 от Прага.  Може и аз да съм прекалено мнителна, не знам, но като че ли имаше разлика във вкуса. В България Нутрилон винаги се е предлагал в метални кутии, но отскоро самата кутия е безцветна, а върху нея е залепен етикет с типичното за Нутрилон  лого. Както вече писах, според мен това е някаква временна опаковка. Предполагам в скоро време ще има нова опаковка и вероятно нова цена  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт