Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 47 825
  • 189
  •   1
Отговори
Здравейте,интересува ме има ли някой това чудо и глади ли наистина,защото мой познат консултант от техномаркет ми каза,че са я пробвали на техните служебни ризи и нямало домакиня,която така да може да глади-само ръбове не можела да прави,ама то и аз не мога Simple Smile.
Искам обаче и други мнения,защото парите са много.

# 1
  • Мнения: 437
Моята е Аристон за 700 лв. Доволна съм. Ако извадя дрехите веднага дори не се налага да ги гладя. Само изпъвам и сгъвам. В Технополис ни казаха, че Електролукс е излишно скъпа и няма смисъл да я взимаме.
Ти си прецени дали имате много дрехи, които се налага да бъдат перфектно изгладени и дали си заслужава парите. Според мен е излишно чак толкова скъпа.

# 2
  • София
  • Мнения: 228
Здравейте,интересува ме има ли някой това чудо и глади ли наистина,защото мой познат консултант от техномаркет ми каза,че са я пробвали на техните служебни ризи и нямало домакиня,която така да може да глади-само ръбове не можела да прави,ама то и аз не мога Simple Smile.
Искам обаче и други мнения,защото парите са много.

Утре отивам да си докарам моята, че нямаха в наличност до сега. Ще пиша веднага щом изсуши и изглади.   Laughing

# 3
  • Мнения: 924
И аз се бях засилила да я купувам, но управителят на магазина (познат) каза, че не е качествена. С интерес ще следя отзивите, макар и да купих вече.

Между другото бях хвърлила око и на индукционния им плот без обособени котлони.  Peace

# 4
  • Мнения: 366
 Е добре де , никой ли е гладил и сушил с това чудо, много съм мераклийка ама без да имам поне няколко мнения даже няма и да мисля... звучи доста нереално да глади..аз ползвам сушилня Канди , но ще се местим на ново място и съм в чуденка
Все по веднъж сте изгладили кажете заслужава ли си?

# 5
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз имам такова чудо, но се води AEG, но май Electrolux се прави в техните заводи или аз бъркам.... newsm78...

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 336
То моето мнение е малко "казал-рекъл", но все пак да споделя - приятелката ми си взе тази сушилня и е доволна. Само че дрехите не се напъхват направо като ги извадиш от пералнята, а ги сгъваш и слагаш по малко. Това е начина да постигнеш добър резултат. Не съм я разпитвала повече, тъй като не ми предстои покупка на сушилня засега. Но ако искаш ще разпитам повече.
А AEG май купи Electrolux  Thinking

# 7
  • Мнения: 366
 Няма значение ,те май  AEG и Electrolux са под една шапка, ама не това важно , ако трябваше сега да избираш как би постъпила, би ли си го купила пак или не.. демек доворна ли си, върши ли си работата, заслужава ли си парите... давай подробности...

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Мисля, че става въпрос за един и същи уред, тъй като в магазина имаше само 2 с такава цена (с разлика 100лв.) и сега я огледах и  видях, че под надписа AEG има и надпис Electrolux  Rolling Eyes
Лично аз бих си купила същата сушилня и никоя друга  Naughty , доволна съм много, върши точно това, което съм очаквала, не сгъвам нищо и директно от пералнята натъпквам всичко в сушилнята  Peace . Има програми от 1кг до 7кг. пране. Това беше единственият ми критерий, по който избирах уреда, а именно с възможно най-големият барабан, точно за да не суша на два пъти, а пералнята пък ми е за 6кг. Преценявам и избирам програмите според прането - материя, дебелина и количество. Има всевъзможни програми и опции, не намачква и откакто я имам почти не гладя, само лен и няколко нещана мен и детето. Почиства се много елементарно и бързо. Аз не съжалявам за нито лев от цената, която трябваше да платя, за да я имам. Досега не съм ползвала домакински уред, немско произодство, и за мен има огромна разлика  Peace

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако си готова да хвърлиш толкоз пари  #Crazy за сушилня, то купи си Miele.
В пъти ще е по-добро от Електролукс-а.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Следя темата, но така и не разбрах някой има ли го това чудо и да сподели подробно глади ли?

# 11
  • Мнения: 366
 Да ви кажа момичета аз сега ползвам Канди проста кондензационен тип с механично управление и пак не гладя, е естествено ризите на мъжа ми дирекно пращам на хем чистене, щото те без гладене не могат , а аз съм вързана в ръцете с това гладене особено ако трябва да е прецизно, та за това ми беше интересно, така или иначе ще се местим и ще си купувам нова, ако става за ризи и ще спестя от хим чистене, бих помислила, ама ако само ги вади гладки и за ризи XXL няма смисъл.. то и по- простия вариант си заслужава
 Та така, айде още някой да каже глади ли или ги вади гладки..това са различни неща

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 559
Не съвсем по темата, но за мразещите гладенето - изпробвано решение

http://www.technikzuhause.de/News.5+M5b832a3b890.0.html

Е. прането не се глади само, но за максимално кратко време изглаждам огромни количества - трима мъже и аз в къщи и всеки ден по една пералня си е сериозно занимание.
Иначе аз леко се съмнявам, че и най добрата сушилня ще "изглади" нещо, но може и да не съм права.

# 13
  • Мнения: 366
mds, разкажи повече звучи сурер интересно, за първи път чувам за такова чудо, в какви пари влиза горе долу, всичко ли гладиш с него.. хвърли бомбата дай са повече инфо.. хехе
Нищо ,че не е по темата

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ако си готова да хвърлиш толкоз пари  #Crazy за сушилня, то купи си Miele.
В пъти ще е по-добро от Електролукс-а.

Аз бях готова да дам толкова пари, но ги дадох за AEG, защото Miele бяха почти толкова, но в евро  Shocked . А аз съм върл фен на Miele....ах...как искам всичко в кухнята да е от тях...за мен това е най-доброто, но са скъпи, мамка му #Cussing out!

Общи условия

Активация на акаунт