за столчето за кола?

  • 614
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравеите,имам въпрос относно столчетата за кола.....по точно тези дето са само долната част.за по-големи дечица....
та въпроса ми е следния-моето момче е на почти година и бих ли могла да му я взема,защото е по едър и се ми се сртува че другите бурзо ще му станат тясни Rolling Eyes някои има ли подобно и как точно се закопчава,защото гледах подобна седалка в кауфланд и не видвх никакви колани Peace

# 1
  • Мнения: 2 818
Закопчава се само с коланите на колата. Подходящо е след три години и над 15 кг. Твоя човек е твърде малък за такова. По-добре вземете комбинирано - което после му се маха облегалката. Голямата е с
такова .

# 2
  • Мнения: 146
Закопчава се само с коланите на колата. Подходящо е след три години и над 15 кг. Твоя човек е твърде малък за такова. По-добре вземете комбинирано - което после му се маха облегалката. Голямата е с
такова .
окс мерси  bouquet

# 3
  • Мнения: 15 225
Закопчава се само с коланите на колата. Подходящо е след три години и над 15 кг. Твоя човек е твърде малък за такова. По-добре вземете комбинирано - което после му се маха облегалката. Голямата е с
такова .
окс мерси  bouquet

и аз съм с такова. много съм доволна защото самото столче има колани /повечето от този вид нямат/, гръбчето може да пада доста назад и се маха облегалката. освен това бързо се слага и маха  Peace
мога да ти кажа и къде ги продават ако си от София, за да не обикаляш като мен  Peace

# 4
  • Мнения: 353
Ооооо, твърде сте малки за този тип столче. Моят големият син е на 3г и още се събира в стандартните столчета, като тези които са ти показали по- горе. А малкият е паркиран до батко си в кошница- тип столче, но  по- малка.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 230
И ние този сме решили да вземем. Вече го пробвахме и ни хареса много.

Общи условия

Активация на акаунт