Не харесва попара...

  • 1 021
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте д-р Слънчева!
Дъщеря ми е на 9 месеца и половина. Не харесва попара и от както съм започнала да и я давам я яде ,но не с желание а по мое настояване/изчаквам да огладнее повече или изяжда много малко и т.н./.Пробвах да и я дам и със захар и без ,но е все същото.От 2 седмици и давам за закуска зеленчукова каша на "Слънчо", понеже не е със захар,,но тя е безглутенова.
Въпроса ми е мога ли да давам безглутенави храни след като отдавна съм включила съдържащи глутен?Какво друго мога да и давам на закуска?/Пропуснах да спомена,че става въпрос за 2 -ра закуска около 9:30-10:00 часа,защото в 06:00 часа я кърмя/
Въпроса ми стана много подробен и дълъг,за което се извинявам и предварително Ви благодаря за отнговора! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 38
ИСКАХ ДА ПОПИТАМ И ОЩЕ НЕЩО?
Кое е по-полезно да давам сок или плодово пюре и двете си ги приготвям в домашни условия-натурални без захар?

# 2
  • Мнения: 5 760
[color=darkred Щом не харесва попара не я давайте. Можете да я замените с глутенови или безглутенови каши- оризова, бананова, овесена и пшеничени с плодове. Детето вече е голямо и всъшност преминава на преходно хранене.
Можете сутрин да давате сокче между храненето, а следобед плодово пюре с кърма или само плодово пюре.[/color]

# 3
  • Мнения: 38
Благодаря!Весели празници! santa2

Общи условия

Активация на акаунт