Правихте ли си някакви изследвания след р

  • 1 047
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Такива мисли са ме налегнали. Педиатърката на детето каза, че е хубаво да отида да си пусна изследвания на хемоглобина, за да се види дали всичко е вече в норма и дали бебенцето си получава каквото му е нужно. На вас дадоха ли ви такъв съвет и изследвали ли сте друго освен хемоглобин?

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 14:56 от Tiarra

# 1
  • Мнения: 3 675
Защо ти да си пускаш хемоглобин, това не мога да разбера?По принцип е хубаво да се прави ПКК.Не са ли ти правили преди бременост кръвни изследвания.Особено важно е, когато имаш примерно роднина с таласемия.Това е важно за детето, защото заболяването е наследствено.То на мъжа ми откриха това заболяване именно при кръвно изследване.Не мога да разбера само по-какъв начин твоя хемоглобин ще оказва влияние на детето, освен ако не се касае за някакво наследствено заболяване.

# 2
  • Мнения: 256
предполагам, че има общо с това, че бебето е на кърма. И най-вероятно моя хемоглобин оказва влияние и на него.  След раждането имах много ниски стойности на желязо и един месец трябваше да пия хапчета, за да го набавям.

# 3
  • Мнения: 5 539
Аз си направих изследване за СПИН след раждането. За да видя дали не са ме заразили в болницата покрай системите и т.н. Mr. Green Малко параноя ме гонеше, но то е нормално.
А ХГ ми го изследваха веднага, след като родих. Беше нисък и 1 месец пих желязо. 

# 4
  • Мнения: 256
каква ти параноя, направо си е в реда на нещата. Като знам каква е хигиената в Шейново, ще взема и аз да си направя.  ooooh! Имам чувството, че ножчето с което ме бръснаха, после само една вода  и толзоз. Готово за следващата. Дано да греша де, че #Cussing out

# 5
  • софия
  • Мнения: 257
Аз лично ще си изследвам кръвната захар към 40 ден от раждането,че през цялата бременост ми беше в горната граница на нормата.

Общи условия

Активация на акаунт