Това запек ли е?

  • 477
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Как изглежда запекът?
Изпражненията са едни Embarassed , ами като на голям човек, дълги като пръст и толкова почти дебели, и доста, по веднъж на ден, по няколко такива "пръста". Даже като се изака в пампата, после, ако и натисна крачетата към корема, продължава да излиза такова едно дълго и пръстовидно ако. Embarassed . Боли я докато се изака, затова се чудех дали това не е запек.
Това нармално ли е за скоро захранено бебе?
Досега сме яли само тиква + картоф, преобладава тиквата в тази комбиниция.Днес дядах тиква +2 лъжички морков. Давам веднъж на ден по 50-150 грама Фризовом/ по медицински причини/.

# 1
  • Мнения: 1 586
Хихи, съвсем ясно ми изпъкна спомена за тези пръстовидни акита Wink  - много добре си ги описала Simple Smile Точно така започна трансформацията на изпражненията и на Андреа в началото на захранването. Не съм забелязала да я боли, обаче. Ти защо смяташ, че твойто бебе го боли? Не смятам, че е запек.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Защото пищи и плаче, докато ака.

Направо не мога да повярвам, че 50-80 грама пюре на ден могат да доведат до подобно изглеждащи изпражнения. Явно трябва да свиквам.

# 3
  • Мнения: 350
Според мен не е запек. Нормално е да се променя консистенцията и цвета на акито.
Но ако станат на топчета давай пасирана круша - при нас действа прекрасно.

# 4
  • Мнения: 49
Ние сме в същото положение в момента. Само че акаме през ден. Понякога и аз помагам, като свивам крачетата и тогава малечко плаче, иначе се напъва, напъва и излиза съвсем малко.

# 5
  • Мнения: 2 575
и понеже сме наистина със запек да ти кажа - няма от какво да се притесняваш - запек означава липса на аки поне 2-3 последователни дни и ако има такова после да е на топчета.
Така че изобщо нямате запек щом ходите даже по няколко пъти на ден. А ако досега е акала мекичко и започва да се трнсформира консистенцията - нормално е да я понаболява от новото усещане

Общи условия

Активация на акаунт