Споделете 36

  • 25 707
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
О, тя си го знае, Анджи.Просто по дифолт не е права. Mr. Green
Не смятам, че детето губи от това, че не яде месо.
За сметка на това пък, малкия е  голям фен на всичко, расло на кокал.

Стари играчки имаме,  подарени от съседката под нас.От онези, дето ги чупехме, за да си направим нещо да блести.
Кой ти беше чувал за брокат?!

Ей, успях да го дефлорирам Споделетето.

# 2
  • Мнения: 4 371
Какви са тези яки лентички, дето си слагате hahaha

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мама украсява елхата у тях с такива играчки от моето детство. И те накъм 40 Mr. Green
Аз си купих за моето си домакинство чисто нови. Бяха де, преди ...найсет години. До миналата година само добавях. Лани ме удари музата и ги смених изцяло, запазих само лампичките.

# 4
  • Мнения: 17 407
Вълчо, кИшу или кАшу?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
О и в Търново има от ония играчки, от детството ми. Като си идем на Коледа ще ги видя, може би. Сега там елхичката е изкуствена. Ние тук още нямаме никава-ни естествена ни изкуствена.
Аз още не съм направила процедурата със солта. Чудя се-на какъв принцип действа? Дали само успокоява болката или има и друго?


Аз го знам кАшу. Но съм виждала и кЕшу.

# 6
  • Мнения: 4 371
Племенникът ми има РД на 17-ти, става на 6 год., не знам какво да му купя Rolling Eyes
Дрехи си има, играчки също. Обича динозаври и Трансформърс. Аман от тези презадоволени деца, едно време ееех, само на НГ и РД ни уважаваха Laughing

# 7
  • Мнения: 281
Докато си пишете, аз ще ви споделя моето "утре" в Bg Mamma.
Краят на 2008.
Прочела съм тези архивирани 300 страници и още толкова, подготвяйки се за второто ми пускане на нова тема в Клюкарника.
През цялото това време ви го натрапвам като проблем в Споделете - вие ме мразите и не го криете. Станала съм двуизмерна и злобна. Но не толкова, че да има причина да ме баннат. Вие ме предизвиквате, но аз първоначално не вдявам или в последствие вече неминуемо захитряла - не се поддавам.
Пускам така важната за мен нова тема, като я пращам на всички на ЛС като линк. Всички се "записват" и никой не смее да ми каже, че вече такава е имало и тя също е била толкова тъпа. Само Цветанка, която вече не е Добринкова ми го казва в лицето.
Аз се обиждам. Спирам да пиша.
Номинирана съм във всички отрицателните категории, но и дори тях не печеля.
Така си го представям.

# 8
  • Мнения: X
Саня, направи я, де.
Мъжа ми от няколко дни размята сол и разни купички вкъщи.Казва ,че го облекчава.

Мария Лу, ти изтреще, бе жена! Crazy

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 513
Що така, тази година нямам никакъв мерак за украсяване.  newsm78 Повредила съм се нещо. То и детето гледам не напира, нали е във възрастта "не ми пука за нищо"  Mr. Green

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Нати говореше за бенките - преди 2 теми - току що проверих.

Дренка, кАшу е.

Дуци, не мога да ти дам идея за подарък. В същото положение сме и ние. Детето има имен ден на 17-ти, а още се чудим какво да му купим. В нас вече няма място от играчки.

# 11
  • Мнения: 3 405
Мери Лу, лъжеш  се  Grinning хващаме ли бас?

# 12
  • Мнения: 516
И за да е пълен апокалипсиса, Мери Лу:
Разпращаш злобни ЛС с дълги обяснителни писма и получаваш окло 200 отговора с текст " Ти пък коя беше?" 
Само Цветанка ти отговаря цинично с това стихотворение:

     Какво се случи с часовете ми?
Сега се тътрят с патерици или по колени.
          Какво се случи със нощите ми?
Сега са пълни с писъци на прилепи.
          Какво се случи с телефона ми?
Сега звъни и се обаждат само мъртъвци.

 

# 13
  • Мнения: 17 407
Да, знам, че е кашу, ама едно време кишу казваха на онези гадни мазни белени фъстъци, пакетираните.

# 14
  • Мнения: 3 405
Цветано, да си сложиш розовите очила  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт