IP телефон или телефон през интернет

  • 680
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
момичета, решила съм да се развеждам вече с БТК, че този дългогодишен брак вече взе да ми писва, пък и доста соленичък ми излиза.
Моля онези от вас, които ползват IP телефон или телефон през Интернет да пише впечатления и евентуално компании, от където ползват услугата. Зарила съм се с оферти, но все пак искам да чуя хора с опит.

хайде лека вечер

# 1
  • Мнения: 985
Аз съм с Интербилд,става,но ако няма интернет и телефон няма-скукаааа Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 20
Да ти кажа IP телефон и телефон през интернет са две различни неща наистина

IP телфон значи самия телефон
а телефон през интернет е услугата

тоест от твоя гледна точна ip телефон и телефон през интернет е едно и също нещо .

# 3
  • Мнения: 2 388
Да ти кажа IP телефон и телефон през интернет са две различни неща наистина

IP телфон значи самия телефон
а телефон през интернет е услугата

тоест от твоя гледна точна ip телефон и телефон през интернет е едно и също нещо .

може  Wink

# 4
  • Мнения: 6 029
Ползвахме в офиса. Към БТНет. Ужасна връзка. Никак не става. Бучи, забавя. Стой си с БТК или ползвай скайп.

# 5
  • Мнения: 454
www.voipbuster.com
www.voipstunt.com

Ползваме ги от години, понеже много говоря с чужбина. разговорът може да се води през стационарния телефон или през слушалка за Скайп.

# 6
  • София
  • Мнения: 175
Ние от близо година ползваме justvoip и сме много доволни. Зареждаме си 10 евро, първите три месеца говорим безплатно със стационарни телефони в България, Европа и САЩ /в САЩ може и с мобилни/, а след това ни е по-малко от 2 евроцента на минута. Наистина е кофти, ако ти спре нетът, но да чукна на дърво се е случвало само веднъж.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт