Произведено в България

  • 1 130
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Този петък започва изложението "Произведено в България". Знаете ли дали ще участват фирми за бебешки (не детски) дрехи? Обикновено е голяма навалица и не ми се ходи, ако до сега не са се включвали Сали, Захи, Вис ВИталис и т.н.

# 1
  • Мнения: 2 197
Тези които ти изброяваш никога не са участвали в това изложение. По щандовете можеш да намериш техни неща, но представени от други фирми. На "Произведено.." със сигурност участва Стеда и цяла поредица трикотажни фирми, които са абсолютно неизвестни, но има готини неща. Но ако се дигнеш до изложението Захи са ти точно на две крачки.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 197
Ами точния адрес е ул. Бигла 4. Това е на ъгъла на бул. Дж. Баучър и бул. Черни връх.

# 4
  • Мнения: 3 634
Благодаря! Сигурно ще се разходя и до изложението.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
Някой разгледа ли го вече? Нещо интересно?

# 6
  • Мнения: 3 634
То започва от днес, нали?

# 7
  • София
  • Мнения: 68
Да,аз ходих и съм просто разочарована.За детето не купих нищо,всъщност изобщо нищо не купих.Мнението ми е че почити всички фирми си чистят залежалата стока от складовете

# 8
  • Мнения: 178
И аз вчера ходих. Отдавна не бях виждала толкова боклуци събрани на едно място. Детски дрешки имаше на няколко неизвестни фирми. Всички предлагаха еднотипни ватирани блузки, които не изглеждаха много качествени. За дамските неща направо нямам думи. Сякаш си чистеха складовете от застояла стока, която отдавна е демоде. Затова пък бяха надули цените строхотно. Видях неща, които съм срещала на двойно по -  ниски цени по магазините. Явно, че у нас търговците са на принципа "Ден година храни" и преди Коледа вдигат цените на всичко. Решила съм тази година да напазарувам само най - необходимото за подаръци, а за семейстото си ще пазарувам след Нова година.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
А на Капчица бидяхте ли обувки?

# 10
  • Мнения: 178
Мисля, че нямаше на Капчица, но може и да не съм ги видяла.

# 11
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Да,аз ходих и съм просто разочарована.За детето не купих нищо,всъщност изобщо нищо не купих.Мнението ми е че почити всички фирми си чистят залежалата стока от складовете
ФАКТ

Общи условия

Активация на акаунт