Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 13 027
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 267
                                           Бургаска кърмаческа дружина






Мери и Ива
addi и Цвета
Бунгичка и Максим
herelina и Станислав
Лилита и Ванко
moonlady и Нора
Гогуна и Георги
Никки и Петър
Reni27 и Мая
Шушона и Ивчо
Krasi72 и Деница
kalka и Мария
Aне и Стефан
nikol5 и Симеон
antineq и Коко
Ани и Никола
eovin и Микаела
sneji20 и Ангел
evanik и Никола
Нарина и Пламена
mira (vatan 1919) и Иван
valentinа db и Валери
Ренито и Галин
bebe jeni

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 09:07 от Анe

# 1
  • Мнения: 1 267
Зравейте, дружина!

Позволих си да пусна темата, по ваше напомняне. Проявих скромно творчество, ако има грешки, поправете ме. Освен настоящите кърмачки, сме известен брой бивши такива, но нали е важна каузата. Как можах да пропусна Никки и Петърчо и сега не мога да редактирам. Посъветвайте ме как, после ще се включа. Ники, ужасно сори  Hug
Искам да пиша много, но къщата е нагоре с краката и затова поздравявам само

Лилита, честит рожден ден!
Честит юбилей!
Много здраве, щастие, късмет!
Откривай хармония навсякъде около теб!
Виртуална коледна звездичка за теб, в унисон с времето
Simple Smile



Момичета, чакам снимки!

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 14:47 от Анe

# 2
  • Мнения: 373
Айде и аз първа кипра тук.
Честит юбилей на Лилита! Желая ти здраве, късмет и много весели усмивки и слънчево настроение !  bouquet Надявам се скоро да има повод да се запознаем на живо.
Ех, днес какъв прекрасен ден беше sun, само за среща, ама... Поне с Рени27 и Мая се видяхме. Е, тя Майчето въобще не ни видя, защото така сладко си спинкаше smile3524

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 18:27 от krasi72

# 3
  • Мнения: 4 546
Честит рожден ден Лилита!  bouquet

# 4
  • Мнения: 320
Цоп в новата тема! Laughing

Честито на Лилита!
Желая ти дните ти занапред да са изпълнени със здраве, забавления, щастливи мигове и много радости!
krasi72 наистина много хубаво времето днес, а сега казват сняг ни чака.... Sad
Може да си организираме гостита, ама количките къде ще слагаме.... Или в операта или България. Аз не съм ходила в нито едното и не знам кое е по-добре.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
ААууу не мога да повярвам, че сте ме забравили Crossing Arms то верно, че напоследък не съм влизала много, много ма мислех, че съм оставила трайна следа в съзнанието ви
Дават го да вали сняг, така че май скоро среща няма да има, а такова чудесно време беше вчера и днес, направо ме е яд, че не се организирахме, то аз така или иначе тръмбовам улиците, но можеше да го направим заедно, жалко.
Ане имаш право да редактираш 24 часа след пускане на темата, така че давай смело. Горе в дясно над постинга ти има три бутона: редактирай, цитат и изтрий. Натискай редактирай и ни добавяй, че.....  #2gunfire
Шегичка деееее  Joy

# 6
  • Мнения: 1 267
Никки, знам че е така, но след като натисна редактиране не ми излиза под текста запази

# 7
  • Мнения: 1 267
стана, стана, след като редактирах натиснах enter.
Никки, в кюпа си  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 539
Благодаря за честитките и хубавите пожелания! Hug

Може ли една малка забележка към списъка на бургаските кърмачки. Лилита и Ева да бъде заменено с Лилита и Ванко, тъй като Ева все пак е четиригодишна и отдавна не е кърмаче Laughing

# 9
  • Мнения: 700
 Добър ден!!!
Ани,благодаря за новата тема!Справила си се много добре Wink

Честит Рожден ден Лилита!С леко закъснение

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 12:17 от Бунгичка

# 10
  • България
  • Мнения: 3 620
Ане, поздравления за темата   bouquet
Лилита ЧРД   bouquet, още един стрелец в дружината  Grinning
Никки,  не се сърди на Ане не ви е забравила. Wink Тя много ви харесва и всеки  път казва колко е сладък Пеши

# 11
  • Мнения: 407
Здравейте момичета.Радвам се, че сте ни записали и нас в списъка,въпреки,че не съм писала мноооого отдавна.
Съжалявам,че не сме успели да дойдем на нито една от срещите,но сме малко далечко горе на баира и трудно се предвижваме.Надявам се,че като са готови блузките ще имам удоволствието да се запознаем.
Лек и успешен ден.  Hug

# 12
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
записвам се да ви чета,въпреки че не съм кърмачка вече.

# 13
  • Мнения: 62
Ето ни и нас. Даже не знам как сте ни включили, като така или иначе не можахме да се организираме да дойдем поне веднъж. Е, дано от тук нататък успеем някога. Поздрави,
Ще следим с интерес. Hug

# 14
  • Мнения: 373
Честит Първи рожден ден на Нора на moonlady! Да е жива и здрава , да расте весела и щастлива! И много да радва мама и тати!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт