кафяво зацапване и цикъл

  • 15 041
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте

Аз все още нямам регистрация тук, ноо скоро ще си направя. Редовно Ви чета защото тук има всякаква информация.

Моята ситуация е следната:
Закъсняваше ми 2 дена - и после се появи някакво много тъмно кафяво - към черно зацапване. То беше много оскъдно. Така още 2 дена. На следващия ден се появи и менструацията.
Цикълът ми е винаги 28 дена. А сега - това зацапване се появи на 30 ден, а на 32 - менструацията. Дали това е индекс за някакъв проблем? Трябва ли да търся гинеколога си или е нещо нормално?

# 1
  • Мнения: 674
Здравей Роси аз да ти кажа от както почнахме да бебеправим и ми се измести цикъла и се появи това кафяво преди да ми дойде.Моята генек.каза че е нормалко,ама нека и по опитните тук да кажат Wink
Не е зле да се консултираш Heart Eyes
Дано поне малко те поосокоя и да се регистрираш чакаме те  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 335
Случва се. Поговори за всеки скучай с гинеколога си  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 35 894
Не е проблем.
Понякога се случва.
Тъмната менстр.кръв показва че тя се с задържала по-дълго във влагалището преди да изтече. Нищо страшно  Grinning

# 4
  • Мнения: 611
Не е проблем.
Понякога се случва.
Тъмната менстр.кръв показва че тя се с задържала по-дълго във влагалището преди да изтече. Нищо страшно  Grinning
И аз така мисля, но за твое успокоение може да се допиташ до лекаря си Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
И аз мисля, че не е проблем. На мене също ми се е случвало. Пък и промяна в организма все пак понякога настъпва, не всичко върви по един и същи начин. Понякога се променя цикъла, както и дните на овулация.

# 6
  • Мнения: 7 716
Случва се, не е проблем.

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз получавах такова зацапване, винаги, когато не пуках фоликул.

# 8
Az imam podoben problem. Struva mi se dosta stranno,za6toto do sega ne mi se be6e slu4valo.
S moq priqtel pravihme sex v denq v koito trqbva6e da mi doide( i svar6i v men).Ne mi doide sa6tiq den-zakasnq mi s 3 dni.Cikylyt mi prote4e sravnitelno normalno- bolki v korema,gardite,krasta.Sutrinta zabelqzah kafenikavo petno, koeto ne be6e nikak malko-ve4e 6-ti den sled kraq na cikyla.Ot kakvo moje da e?Vazmojno li e da se zabremenee pri takiva obstoqtelstva

# 9
  • Мнения: 9 427
Мисля,че това,което описваш е нормално ,но за всеки случай нека те погледне АГ.

# 10
  • Мнения: 682
И аз мисля, че е нормално.Има месеци, в които имам кафяво зацапване и такива, в които не.Може би наистина има връзка с неспукването на фоликул.

# 11
  • Мнения: 142
момичета аз бях така докато не започнах да правя бебе преди и след цикъл имах кафяво течение ,  Sunglasses

# 12
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
При мен се появи също откакто започнахме опити за бебе.Като чета това за НЕспукването на фоликул направо ми става зле...дано да не е от това и при мен.

# 13
  • Мнения: 23
Здравейте, при мен овулацията ме е била на 26,12,2010 г. Точно на 01,01,,2011 г. видях няколко капчици- кафеникафи по тоалетната хартия. повече не ми се появиха. От тогаво мина вече седми ца и утре трябва да ми дойде. Притеснява ме факта, че винаги преди цикъл - поне седмица че и повече - ме болят гърдите, но сега не ме болят, въобще. Случвало ли ви се е поднобно нещо? Дали от какво може да е ?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тази тема е от три години.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт