Кога отмина този период...

  • 1 753
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета  Hug ,ние сме сега в такъв период на реване и крещене при такива звуци като прахосмукачката,или преди 2 дена когато баща и пробиваше 2 дупки в стената с бор машината,направо незнам,крием се в другите стаи и пак рев,крещене...ужас  Shocked ,като по малко изобщо не обръщаше внимание когато чистех с прахосмукачката,а сега....направо мисия невъзможна  Rolling Eyes ,имали ли сте такъв период и кога отмина?  Wink

# 1
  • Мнения: 2 171
И ние имахме такъв период, но беше малко по-рано от вашия. Излизаха с баща си на разходка, когато чистех с прахосмукачката, пищеше и когато съседите правеха ремонт и работеха с шумни машини. Не си спомням точно колко продължи, но не беше повече от 2-3 месеца. Сега дори тича той да чисти с прахосмукачката и докато я използвам я включва и изключва по 10 пъти. Продължава обаче да изпада в ужас от фойерверки. Направо се чудя какво ще правим на Нова година ooooh!.

# 2
  • Мнения: X
Ха, че моята още се крие от бормашината, миксера и подобни.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Моята дъщеря се радва на прахосмукачката  Flutter

# 4
  • Мнения: 3 209
И моята реве неистово от прахосмукачката все още, а от няколко дни даже и от кучешкия лай отвън  ooooh!

# 5
  • Мнения: 881
Ми да си кажа честно Симито винаги е обичала звука на прахосмукачката,на миксера.Дори вече с нея пускаме прахосмукачката и тя много и се кефи Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 272
И моята дъщеря в началото се успокояваше от звука на прахосмукачка, сешоар, към 6-7 месец започна да пищи от ужас, и от няколко месеца - на около 1,6г. започна отново да не се притеснява, дотолкова, че отново заспива докато аз чистя около нея Peace

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Моят син още се плаши от бормашина, но не плаче, а само казва с тъжни очички "Плаши Коко"  Laughing

# 8
  • Мнения: 982
Слава богу,не се е страхувал никога от такива звуци.Щеше да е ужасно при положение,че от както се е родил,около нас все се строи....
Звука от пасатора му харесва много и се подрусва в такт.На музика му прилича Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ами нашият "период" още не е отминал - и май става все по - ужасен - като са изключени - няма страшно даже сам си играе с тях - обаче преди една седмица направо изпадна в истерия, докато се опитвах да си изсуша косата - май от сешоара и прахосмукачката най - много го е страх, пробиването на дупки с бормашина по се ядва  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 440
Имаше такъв период да!Но бързо отмина,сега пък си имам помощница за прахосмукачката.А като ни слагаха сателитката,моята щерка тичаше да помага на батковците да пробиват дупки. Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз я запознах официално с прахосмукачката,като в началото пусках на съвсем слаби обороти без да чистя.Тя я пипа ,оглежда...после малко засилвам и започвам да се смея.Обръщаме го на игра като през цялото време се усмихвам и обяснявам.А с бормашините тя от малка свикна,защото около нас все нещо ремонтират.И по същия начин/та и до сега/ обяснявам че един чичко прави ремонт и всичко е отново като игра със смях и т.н.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 560
Ние не сме имали такъв период  Laughing
Не обича сешоара, но само когато го използвам спрямо него  Joy

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дъщеря ми е нямала такъв период Peace
Надявам се при вас скоро да отмине!

# 14
  • Мнения: 458
Каката ми плачеше от пасатора,звъна на телефона .А от пробивни машини /или други с по остър звук/още се крие стиска очи и запушва ушите Tired

Общи условия

Активация на акаунт