диван за хол, но да се спи удобно на него...

  • 30 149
  • 75
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Та има ли такова животно?  Thinking
И дали да е с механизъм клик-клак или друг?

И задължително чакам да чуя отзиви за диван, на който се спи (съвсем редовно) и е удобен (само) за тази цел.

Мерси  Simple Smile

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Преди година занесох при роднини един диван, който беше преди това в детската стая и на който сме спали около година и половина. Преди това на него спяха моите родители около 10 г. А самият диван е от 197х година. Единственото подобрение което му е правено е да се смени дамаската,ватата и да се облепи с фолио цвят светъл дъб. Съжелявам, че не мога да го снимам за да ти го покажа. Няма железни механизми, всичко е максимално упростено с държени жлебове ....
В момента дивана в хола (Г образен)  се разтяга (издърпва се долната част и се надига с едно движение) . Удобно е да се спи  (но както и при другия малко твърдо идва за тези които не са свикнали) и лесно се разтяга. Незнам само ако го нагъркам 4-5 години да ли ще издържи.....

Разбира се, и двата не бих ги сложил в графата "удобни" поне за мен, защото съм свикнал със широко и сравнително меко легло ....

# 2
  • Мнения: 46 488
Този съм го хвалила и друг път, на по-удобно нещо не съм спала, ползваме го всеки ден, спалнята я ползваме за склад  Simple Smile

Разгледай сайта, всички, които се водят със спираловидни пружини са удобни, другите са все едно сядаш на дъска  Tired

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ви  Grinning

Никол, колко левчета струва?
Лабрадор, още се чудя, дали да е "Г" образен новия ни диван. Мисля си, че са хубави и удобни, а?

# 4
  • Мнения: 46 488
460 лв. беше преди 2 г., сега може и да са по-евтини  Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никол, системата му на отваряне "клик-клак" и се води?

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поне на мен Г образния по ми харесва, защото следбед може да дремваме 2 на него без да го разтягаме .....
в нашия случай има и маса до него и ни е удобно.
къде ще го слагаш? колко е голямо помещението и за какво ще се ползва стаята (детска, всекидневна, трапезария ....)

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
изхвърлям си стария диван от холЯ (който успешно ползвахме над 10г.) и купуваме нов.
Място има бол. Но искам да може да се спи удобно, че да не си мисля гостите...

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
стария Г образен ли беше? Има ли маса до него? Ползва ли през другото време по предназначение? Колко човека трябва да побира и т.н. ...... ?
по някое време ще знаеш какво точно ти трябва.

# 9
  • Мнения: 4 970
Аз вече съм си отговорила на въпросите по-горе Grinning Може ли да  ми препоръчате подходящ диван Praynig
Задължитлено трябва да е Г-образен.ПОмещението е дневна с трапезария.Ще ми трябва за ежедневно спане  през нощта от 2 души, а през деня -за холен диван за сядане и гледане на ТВ.

# 10
  • Мнения: 3 641
Има, има. Ншият е такъв. Могят 3 човека спокойно да спят. Разтяга се напред за двамаи отстрани още един. Комбинация ест. кожа и плат. Ще ги сниам и ще кача снимки за по добра ориентация. Може д аразгледаш сайта на Еником-М Hug

# 11
  • Мнения: 4 970
отивам да разглеждам.КОй модел е  и на коя фирма?

# 12
  • Мнения: 46 488
Никол, системата му на отваряне "клик-клак" и се води?

Не. Това, на което се седи се издърпва напред и гърбът пада, на схемата в ляво е нарисувано, имам и снимки, но snimka.bg не работи  Rolling Eyes

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
стария Г образен ли беше? Има ли маса до него? Ползва ли през другото време по предназначение? Колко човека трябва да побира и т.н. ...... ?
по някое време ще знаеш какво точно ти трябва.

е как Г-е образен преди повече от 10г.? мне...  Naughty Обикновен си беше. Дори беше комплект с фотьойли и табуретки. Почти всичко вече е на боклука.
Ще се сяда на него. Ще се полягва на него, за да се гледа ТВ. И да може да спят гости на него. И на сутринта да са свежи и отпочинали.  Laughing

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никол, системата му на отваряне "клик-клак" и се води?

Не. Това, на което се седи се издърпва напред и гърбът пада, на схемата в ляво е нарисувано, имам и снимки, но snimka.bg не работи  Rolling Eyes

бачка си. Дай линк. плз  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт