Проблем с вкуса на новата партида Нестле Джуниър

  • 561
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 498
Дъщеря ми на седмица изпива по 2 кут. Нестле джуниър (2г. и 6 мес. е).....днес отварям нова кутия за да и направя обедното мляко и веднага още щом го опитва каза, че не е нейното мако....доста настоявах, но едва изпи 10 грама....съответно същия сценарий се повтори и тази вечер и сега е хипер нервна и си плаче за нейното мляко.....
Започнах да сравнявам празната кутия и новата-едно към едно-само годността на новата е до 5.5.2009, а на празната е до 12.2008....опитах остътъка на дъното  от празната кутия и от новата-не намерих май разлика, но в аромата има съществена....
Само при нас ли е така???

# 1
  • Мнения: 164
И ние пием Нестле джуниър, но не е правила така, годността на млякото е до 14.02.2009, ако това е единствената разлика, защо не купиш друго с раличен срок на годност  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 498
Утре още сутринта ще отида да купя .....ще гледам и датата отдолу....

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
И моята е почти на 2.6 години и пие Нестле Джуниър.Преди около 2 седмици беше позачезнало това мляко в софия та и дадох НАН 2 /при нас е просто навик да се пие/.Нямаше никакви проблеми.
От няколко дни отново пие Нестле Джуниър и отново никакви проблеми.Разликата отпреди е че иска да пие и при следобедния сън  Rolling Eyes.

# 4
  • Мнения: 2 908
Няма никакви проблеми с млякото-пие си го както винаги.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
И при нас май не усети разлика Слави.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 965
Синът ми не е показал, че има разлика в млякото му и аз съм купила от новата партида.

# 7
  • Мнения: 1 586
И ние пием същото ,сега купих с годност до 5.05.2009 но той си го пие ,не намира разлика.

# 8
  • Мнения: 2 498
Купих Нестле с друга годност и вс. е наред-пие си го както преди....
Мъжа ми го пробва и установи, че киселее...майка ми го потвърди....може кутията нещо да не е била херметически затворена,...незнам какво да си мисля, но наистина и мириса и вкуса са други....стои си сега кутията у нас...приятелки ме съветват да я занеса в ХЕИ да я изследват, ама не ми се занимава....

Общи условия

Активация на акаунт