Ако трябва да подарите на майка си

  • 2 330
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
крем за лице в порядъка на ...до 100 лв. За суха кожа, 50+ , дневен - какъв щяхте да изберете и купите?

# 1
  • Мнения: 516
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.

# 2
  • Mонтана
  • Мнения: 413
на виши

# 3
  • Мнения: 249
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.


и моята Joy купих и парфюм вчера и тя цял ден мърмори колко пари съм била дала за него и за какво друго мога да ги похарча

# 4
  • Мнения: 3 241
О моята майка би се зарадвала много. Но бих взела нещо тип Clarins, Lancôme, Biotherme, Clinique, Dior...  нали все пак искаш към 100 лв. да е Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 815
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.
Май и моята спада към тази категория Peace

# 6
  • Мнения: 9 865
Моята би се зарадвала и би ме наругала, че съм дала толкова мангизи за крем, при положение, че иска да си посее намси кви холандски луковици пред къщата, които са  по 10лв. за брой, примерно... та бих и подаила нещо като Есте, Шанел или Ланком...

# 7
  • Мнения: 3 459
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.
Май и моята спада към тази категория Peace
Ахам, и моята  Peace

# 8
  • Мнения: 14
Момичета,искам да купя такъв крем - за жена на 52г.със суха кожа,дневен,противобръчков,хубав и очаквам предложения от вас.Защо се хващате за цената,пък и майките не заслужават ли скъп подарък?Добре ,нека бъде така - много хубав дневен крем за жена на средна възраст.Този,дето ако имахте пари бихте подарили за Нова година на майка си.
Благодаря за отговора на Iventse!Този на Диор в нашето малко градче едва ли ще се намери,но за другите още утре ще проверя.

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бих питала в магазин.
Не във форум.

Някой хубав, реномиран магазин.
Или някой козметик.
Или в крайна сметка бих питала майка ми какво иска.
Моята винаги  ми казва.

За пари не говорим.

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.

И не само твоята  Grinning
По темата -
На Шанел Peace
Или на Лапрери, ама тогава доста ще надвишиш бюджета

# 11
  • Мнения: 776
Момичета,искам да купя такъв крем - за жена на 52г.със суха кожа,дневен,противобръчков,хубав и очаквам предложения от вас.Защо се хващате за цената,пък и майките не заслужават ли скъп подарък?Добре ,нека бъде така - много хубав дневен крем за жена на средна възраст.Този,дето ако имахте пари бихте подарили за Нова година на майка си.
Благодаря за отговора на Iventse!Този на Диор в нашето малко градче едва ли ще се намери,но за другите още утре ще проверя.

Разбира се, че заслужават Peace, даже най-много от всички  bouquet Аз бих препоръчала Biofirm Lift на Biotherm - има го във вариант за суха кожа и за нормална към комбинирана! Противобръчков, с лифтинг ефект! Майка ми остана доволна от него Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
Аз и подарих крем против бръчки на Loreal, дневен и нощен, много е доволна, а и не са много скъпи.  Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 692
Моята ползва Ив Роше, казва, че е доволна. Около 40 лв. е май...
Може да й вземеш крем от марката, която ти си ползваш и си доволна, но серията за 50+....

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 09:08 от Cherry*

# 14
  • Мнения: 47
Бих се спряла на Dr Renaud, Academie, Ingrid Millet, Collin. Успех в избора!

Общи условия

Активация на акаунт