Раждане в Токуда

  • 8 265
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Има ли някой информация за раждане в Токуда, какво поема здравната каса, ВИП стая, персонал и т.н.

# 1
Аз ще раждам там края на месеца. Ще бъде секцио , казаха ми че ще струва 1000 лв. абсолютно всичко. Това е при положение че си здравно осигурена. Иначе първия път за прегледа при доктора при който искам да раждам платих 40 лв. , а всеки следващ  е по 15 лв. Надявам се да съм ти била полезна и след раждането живот и здраве ще  пиша подробности.

# 2
  • Мнения: 1 733
Добре, ама няма ли вариант всичко да мине по здравната каса, както е в другите болници?Ако раждането е нормално, а не секцио имам предвид.

# 3
  • Мнения: 419
Добре, ама няма ли вариант всичко да мине по здравната каса, както е в другите болници?Ако раждането е нормално, а не секцио имам предвид.

Няма такъв вариант!

Аз ще раждам там края на месеца. Ще бъде секцио , казаха ми че ще струва 1000 лв. абсолютно всичко. Това е при положение че си здравно осигурена. Иначе първия път за прегледа при доктора при който искам да раждам платих 40 лв. , а всеки следващ  е по 15 лв. Надявам се да съм ти била полезна и след раждането живот и здраве ще  пиша подробности.

Според мен беше 1300 лв секциото. Тези 1000 лв са за нормално раждане.

# 4
Хора на мене ми казаха че ако от Токуда ти поемат Цялата консултация раждането минава по клинична пътека и за него не се плаща. Само посещението по време на бременността Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 211
Раждането минава по ЗК и е безплатно, но за да родиш там задължително трябва да направиш избор на екип, което е 800лв за нормално и 1100 секцио- такива бяха цените миналата седмица.
За ВИП стая се плаща отделно...не съм сигурна колко- върти ми се 85лв на ден...

# 6
  • Мнения: 85
Хора на мене ми казаха че ако от Токуда ти поемат Цялата консултация раждането минава по клинична пътека и за него не се плаща. Само посещението по време на бременността Rolling Eyes
И аз така чух от наскоро родила приятелка там. Въпроса е откога да вървят тези консултации, че вече сме в началото на четвъртия.

# 7
  • Мнения: 85
Раждането минава по ЗК и е безплатно, но за да родиш там задължително трябва да направиш избор на екип, което е 800лв за нормално и 1100 секцио- такива бяха цените миналата седмица.
За ВИП стая се плаща отделно...не съм сигурна колко- върти ми се 85лв на ден...
Ми ти и без това правиш избор на екип и никъде не минаваш безплатно, въпроса е дали в някоя кочина или в Токуда

# 8
Родих в края на ноември сецио-1000 лв. за избор на екип/д-р Димитров - изключително внимателен/,300 лв.- неонателен пакет- грижи и конумативи за бебо+нощно гледане/при желание от страна на майката/и ехографски изледвания.Аз бях в стая лукс-125лв.на вечер/изрично трябва да се уточни,че желаете ВИП-85лв./-плюсът е ,че близките ви могат да ви посещават,когато искат.Ходих на консултация там от7 месец,но мисля,че и една е достатъчна/носете си изследвнията от ЖК ,която сте посещавали до момента/Ако искат да си избрете анестезиолог-150 лв.

# 9
  • Мнения: 2 334
Здравейте!Аз ще раждам живот и здраве в Токуда след един месец и искам да попитам аз като бях там на консултация преди 2 седмици ми дадоха списък с цените в болницата и пишеше че за нормално раждане се заплаща 800лв.плюс пакет за бебето 200лв.и за секцио 1000лв.плюс пакет за бебето 300лв.Мисълта ми е такава че ми прави впечатление като чета из форумите че всеки пише различни цени за раждане там някой казват че секциото там е 1000лв а други че е 1100лв.нещо не мога да разбера защо се получава непрекъснато разминаване на цените и да не би при всеки лекар да е различно което не ми се вярва?

# 10
  • Мнения: 469
При всички лекари сумата е една и тя е официално обявена във формуляра, който са ти дали да прочетеш - това са цените черно на бяло. Понякога някои лекари или хора от персонала казват цените като автоматично включват пакетите за бебето, които не са задължителни. Предполагам че за това се получават разминавания.

# 11
  • Мнения: 28
добре де ,защо някои майки казват че не са платили нищо в току да и , че раждането изцяло им е минало през здравната каса а други казват че задължително се плащат къде е истината .......
аз също искам да раждам там и това ме интересува , все пак сумата не е малка

# 12
  • Мнения: 1 409
Раждането е изцяло безплатно и минава по здравна каса,заплаща се избор на екип,без което заплащане няма да можеш да родиш тавм.Отделението е много малко и чрез този избор на екип си осигуряваш място,иначи няма къде да те приемат
Анима,честито бебче.Да ти е живо и здраво   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт