Момичета, не поръчвайте в СТИЛ М

  • 11 831
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 283
Няма да изпадам в подробности, просто ще ви кажа, че последните 3 месеца си скъсах нервите с тази фирма. Знам, че в момента има много мамчета ,които ще се ровят за инфо за мебелни фирми- надявам се да попаднат на поста ми, ще си спестят много неприятности и пари

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Добре,но напиши все пак от какво конкретно си недоволна-изпълнение на мебелите,монтаж, срок на изпълнение или нещо друго.
Мисля,че така ще си по-полезна на тези на които им предстои поръчка на мебели.
Лично аз май вече приключих с тази дейност.

# 2
  • Мнения: 283
Ами нека започнем с цена:
всеки, който е поръчвал там сигурно е разбрал, в последствие, че цените са им с 20-25% по-високи.Самите те си го признават с аргумента, че работят с качествени материали- е то остана и да не са качествени за тея пари.
справка- кухнята+ едно съвсем малко холно шкафче колкото да се сложи тв ми излезе над 8000 лв и то от ПДЧ- без уреди,мивка и смесител те отделно.
Самото и ПДЧ незнам кое му е толкова качественото и не разбирам много но там където са правени кантовете отдолу прозира дървесината по ъглите  и на много места монтажиста им рисуваше буквално с някакви клеми, за да го направи същия цвят но то си личи отблизо. Клемите играха и върху гетинаксовия плот и гръб защото при траспорта  ги бяха очукали. Вътре в шкафовете половината полици са очукани.
Забравиха ми половината стъклени вратички и рафтове , все още ги чакам и то при срок за изпълнение на поръчката 63 дни. Половината амортисьорчета не задържат.
поръчах си аспиратор от тяхна дъщерна фирма на скромната сума от 700 лв - лампичките му не работеха. Докараха ми мивка с обратно перо и то 2 месеца след като я бях капарирала......
Монтажниците им работят до 16ч. и постоянно се налага да излизам от работа и да прекосявам половин София и да излизам от работа  и то за неща от сорта че това забравили, онова пропуснали или просто да ги почешеш по главичката, а когато ги помолиш да те изчакат след работа до 18 ч например почват да мрънкат колко са изморени. На 2-3 пъти ми вързаха тенекия
Ако това не ти е достатъчно мога да продъжа .......
А да щях да забравя - понеже са тътрили шкафовете върху паркета въпреки, че бях наслагала картони в момента паркет за около 2000 е целия на черти, просто се правя, че не го виждам защото иначе ще трябва да го цикля.
Едиственото хубаво нещо е че дизайнерката, която ми направи проекта е уникална, и работи на много високо ниво но просто момичето изнемогва от работа и не успява да следи изпълнението на поръчките на чисто организационно ниво
И за да не си мисли някой, че съм претенция или мърморана мога да ви похваля фирма Бг мебел- не им правя реклама попаднах на тях случайно, дори в един стар пост бях питала мамчетата за инфо.
а може би тази работа с мебелите е на късмет, аз просто споделям горчив опит

# 3
  • Мнения: X
Малиии,каква е тази цена на кухня? ПДЧ или МДФ си поръчала? И каква квадратура? питам професионално-аз работя в много голяма мебелна фирма..

# 4
  • Мнения: 8 999
Честно казано изобщо не бих се вързала на подобна оферта - ПДЧ за 8000 лева. Това е безумие.

# 5
  • Мнения: 1 733
Честно казано изобщо не бих се вързала на подобна оферта - ПДЧ за 8000 лева. Това е безумие.
Абсолютно подкрепям!!!
И, извинявам се, ако ти прозвуча грубо, но не виждам защо си започнала да се оплакваш първо от цената, след като в крайна сметка изборът да дадеш толкова пари е бил само и единствено твой!!!
И накрая, понеже и ние от 2 седмици сме в ново жилище и цяло лято търсихме оферти за мебели, врати и кухни, защото повече от 3000 лв за кухня решихме да НЕ даваме, си обзаведохме апартаменнта за 6000 лв (това включва мебели за всички стаи, врати, кухня).

# 6
  • Мнения: 2 401
Ихааааа  Shocked Shocked какво е това ПДЧ?  Моята кухня от лакиран МДФ струваше по-малко.. да не се бъзикаш?

# 7
  • Мнения: 283
ами нещо е станало недоразумение, аз не се оплаквам от цената, а от това, че качеството и най- вече обслужването, чисто организационно не отговаря на цената. в интерес на истината аз нямам време нито време, нито желание да обикалям да събирам оферти. търсенето ми на фирми се свежда до това, че съм прегледала настоящия форум. аз всичко, което съм избирала съм избирала по интернет. а и нямам навика или пък желанието да пестя.

а и кухнята ми е 10 л.м ,предполагам, че това е оскъпило до някаква степен.
Всъщност нямам време да се обяснявам на никой- просто, който поръчва там - да има едно наум. съвет от форумска солидарност smile3538

# 8
  • Мнения: 35 951
Здравейте, има две теми относно мебелна фирма Стил-М. Аз съм управител на фирма със същото име (знам, нелепо е, но търговският регистър преди време го е допуснал...). Може ли да уточним, че моята фирма е различна от тази, която е коментирана в темите?

Темите са:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227054 <Мебели "Стил М" - цени, качество, коректност? :: BG-Mamma>

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=248384 <Момичета, не поръчвайте в СТИЛ М :: BG-Mamma>

Моята фирма оперира само в гр. Варна, сайтът е http://style-m.bg/ . И двете теми по-горе се индексират на първа страница в Гугъл и когато хората решат да проверят в нета за моята фирма попадат на тях и мислят, че лошите впечатления са свързани с моята фирма... Sad

И двете теми са заключени, опитах се преди време да използвам линка "Информирай модератор", но никой не ми отговори...

Може ли да внесем пояснение, че темите не се отнасят за Стил-М, гр. Варна?

С Уважение,

Владимир Петров
Управител на Стил-М, гр. Варна
http://style-m.bg/

Общи условия

Активация на акаунт