еми имаме си точка 2част

  • 826
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
такаааа.аз нали съм си нахална и си пускам втора част на темата.
и искам макар и малко нахално да задам няколко въпроса-
мога ли да попитам какво толкова в предишната ми тема подразни някой от модераторите?
толкова ли е лошо това че си имам тема и тя представлява за онези с които заедно сме треперели и ще продължаваме да треперим над тестовете?
форум "искам бебе" място само за проблемии  и нещастни неща ли е и няма ли място за мен поне с една скромна тема там някъде из страниците?
чудно ми е защото теми със всякакви малоумщини в тях се оставят да виреят а една обикновенна тема на редовен потребител е трън в очите на някой.
ЕМИ ДА ИМАМЕ СИ ТОЧКА.
нищо лично Сънчи Hug
И скъпи модератори ако сметнете че темата ми не е достойна за този форум я изтрийте и няма да си позволявам повече да безпокоя този форум.
А вие лщбими мои съфорумки които ви пука и се раядвате за нашето щастие ще ви помоля да не коментирате тук защото явно това пречи на правилата на форума

# 1
  • Видин
  • Мнения: 961
Мушеее, пусни и снимките де! WinkЦелувки! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 154
Мушмурок, я си представи всяко забременяло момиче да си пусне такава темичка. Какво ще стане тука? Да прекръстим форума от "Искам бебе" на "отчетните на ИБ". Има отчетни форуми, който го интересува какво става с тебе, да чете там. Има ЛС. Има чат. Има Скайп. Има ICQ. Има и мейли! Има начини да си общувате, ама такава тема тип отчетна, превръщаща се в чат - тц, сори, няма да има.
Апък тва изказване, че ако реша да ти изтрия темата няма да влизаш тук повече - като ултиматум ли да го приемам, че не разбрах? Ти решаваш къде ще влизаш. Аз обаче ще си модерирам, което сметна за нужно.
Заключвам и тази тема. Ако имаш оплакване към мен - ЛС. Ако имаш оплакване ОТ мен - ЛС на админите.

П.П. Малоумщините за теб са проблеми за друг. Знам, че винаги си се дразнила на "тъпите и обикновени въпроси", но... този форум помага на начинаещите в забременяването...

Общи условия

Активация на акаунт