пак за съдомиялната????

  • 1 185
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте,

купихме си съдомиялна Whirlpool W74, 60 см, за вграждане. Изчетох доста от мненията ви тук и ми прави впечатление, че казвате как си вадите чиниите сухички на сутринта. Е, моите не са сухи  Rolling Eyes
Помислих, че е малко гланца и го усилих , ама пак не са сухи
На какъв прицип сушат тези съдомиялни, защото моята просто си спира да върти, вътре е пълно с пара, даже като я отворя цялата е в капки, както и съдовете. Ако го оставя вътре през нощта, на сутринта са сухи както биха били сухи ако са на отцедник- чиниите са сухи, но по чашите има капки, по тиганите също.

Възможно ли е моята да няма такава функция?
Аз питах като я купувах и ми казаха, че има естествено, ноо....

# 1
  • Мнения: 6 167
Моята има 5 програми, 3 от тях имат сушене. Не знам как сушат, но ги вадя горещи и сухи.
Кратките програми нямат сушене, като отворя миялната и излиза пара, но чиниите  са почти сухи.
Прочети си инструкциите, не може да не пише нищо по въпроса.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Суши, като нагревателя работи "на сухо". Половин час след края на цилъла не е добре да се отваря уреда и после вече всичко е ОК.

Нищо му няма на уреда ти. Напълно здрав и редовен си е.

! гланц и сухота на посудата е недопустимо да се сравнява.

# 3
  • Мнения: 282
Суши, като нагревателя работи "на сухо". Половин час след края на цилъла не е добре да се отваря уреда и после вече всичко е ОК.

Нищо му няма на уреда ти. Напълно здрав и редовен си е.

! гланц и сухота на посудата е недопустимо да се сравнява.


Шани, в упътването беше посочено да увелича гланца, ако са мокри, та аз затова. Като свърши програмата се чува звуков сигнал, след този сигнал ли да изчакам половин час преди да отворя вратата?
Сега прочетох, че суши на приципа на конденза миялната. Пак ще пробвам и ще докладвам

Общи условия

Активация на акаунт