бременна ли съм?

  • 2 633
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте!Ще ви опиша един мой полов акт и моля ви помогнете ми с вашия опит за да ми кайете дали има вероятност да съм бременна!Правихме секс с мъжа ми в деня на овулацията(сигурна съм че съм била в овулация защото си правих тест за овулация) но ползвахме презерватив.Но 20мин по-късно го направихме пак,след като бяхме взели душ, той беше ходил до тоалетна и т.нПо време на самия акт не ползвахме презерватив, но за "финала" сложихме.Имали вероятност да съм бременна?и другия ми въпрос е: кога е по-лесно да забременея -в деня на овулацията или 2-3дни след това?Благодаря ви предварително!Моля ви пишете!!!

# 1
  • Мнения: 134
20 мин.душ.тоалетна. малко вероятно е да си забременяла
що се отнася до забременяването ,най -добре е по-време на овулация , защо след 2-3 дни да чакаш

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Поредната абсурдна тема! Колкото ти можеш да си отговориш на въпроса, толкова и ние можем да ти отговорим. Само ще предполагаме като теб.

......най -добре е по-време на овулация , защо след 2-3 дни да чакаш


  Peace

# 4
  • Мнения: 1 440
Бременна ли си? Thinking

# 5
  • Мнения: 7 474
Малко вероятно, но възможно  Wink Ние не можем да гадаем  Wink

# 6
  • Мнения: 141
и кой трябва да ти даде отговор?да си 4увала за тестове.....?

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Възможно е да забременееш при така описаната ситуация.
Тестът за овулация е положителен само ако контролната черта е еднаква по наситеност или по-тъмна от контролната (това го казвам ако не го знаеш). Самата овулация е до 36 часа след положителния тест.
За забременяване секс се прави в деня на положителния тест, както и в следващите два дни. Яйцеклетката живее около 12 часа, а спермитата могат да оцелеят и няколко дни, дебнейки я, при наличие на подходяща среда, а тя е максимално добра в дните около овулацията. Макар че не разбирам защо се пазите, а ползваш тестове за овулация?  newsm78

# 8
  • Мнения: 728
Май по скоро искаш да питаш какво трябва да правите за да не забременееш
Хъм.. Naughty доста сте се постарали да няма бременност, така че малко вероятно е да я има, даже почти невъзможно според мене. Все пак и двата пъти има презерватив, измил се е, ходил е до тоалетна и не е свършвал в тебе.
На мене ми се струва че не ви се иска да си имате бебе. Или ако ви се иска .. на дали така ще стане.

# 9
  • Мнения: X
Сега изваждам кристалната топка и поглеждам............ммм, да, ще трябва да хвърлям боб, топката нищо не каза Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 7 182
Много зачестиха тези въпроси във форума.
Не че имам нещо против, но ако мога да дам един съвет -
Момичета, забременяването най-често не подлежи на яснота и логика, така че тук във форума няма как да получите отговор.
За тази цел има тестове за бременност и гинеколози.
Останалото може единствено да бъде оприличено на "хвърляне на боб".  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 24
Благодаря на всички които ми отговориха!

# 12
  • Мнения: 24
 Просто исках да разбера от опита и знанията на всички вас кога е по-голяма вероятността да забременя- в деня на овулацията или в дните след нея!защото това което съм чела е че в дните след нея е по вероятно!

# 13
  • Мнения: 4 965
Май по скоро искаш да питаш какво трябва да правите за да не забременееш
Хъм.. Naughty доста сте се постарали да няма бременност, така че малко вероятно е да я има, даже почти невъзможно според мене. Все пак и двата пъти има презерватив, измил се е, ходил е до тоалетна и не е свършвал в тебе.
На мене ми се струва че не ви се иска да си имате бебе. Или ако ви се иска .. на дали така ще стане.


  bouquet
 Mr. Green

Овулацията си е овулация и най-сигурно се забременява по време на нея. След нея яйцеклетката започва да губи "качествата си".

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 ooooh!

Ама ти сигурна ли си, че искаш да забременееш Crazy

Общи условия

Активация на акаунт