Да ви се оплача...

  • 4 170
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте!Искам да ви се оплача от софийските таксита,понеже аз не съм от София.Наложи ми се да взема такси в София от гарата до ул.''Цар Самуил",понеже водих малкия на "Кой е по-по-най".Взех такси,доста пообиколихме с таксито,накрая ни стовари някъде,платихме доста добре,но се оказа,че сме на половината на пътя и продулжихме пеш.Как не се смели тоя Простак поне заради малкото дете.Останах много разочарована от обслужването! #Cussing out

# 1
  • Мнения: 750
Аз затова си имам пресонален шофьр! SunglassesЧе аман от таксита.... #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 885
Ужас!
Другия път да гледаш какво такси хващаш. Бакшишите са ужасно нахални!

# 3
  • София
  • Мнения: 426
това са софийските бакшиши прости и нахални до безобразие

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Нещастници има навсякъде, аман от всички - от продавачките, от чиновничките, от лекарите, от шофьорите!!!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 781
Аз пък наскоро попаднах на шофьор, който не знаеше къде е Народния театър, после на друг, който не знаеше къде е Техническия университет, въобще... Без коментар, добре че все пак такива са по-скоро изключение.

# 6
  • Мнения: 1 885
В този ред на мисли да разкажа и на мен какво ми се е случвало.
След една злощастна вечер, когато бях поканена на "концерт" в О!шипка и си подпалих якето (от тия тъпи свещи дето са навсякъде там) си взех такси. Оплаках се на шофьора, че ми е изгоряло якето и това беше.
Когато стигнахме пред нас, въпросния изтърси нещо в стил: " Искаш ли сега да отидем някъде? Няма смисъл да те каня на кафе и да се мотаем!"  Shocked Shocked Shocked
Отказах му и докато броях парите трепереща отказах и да му дам телефонния си номер.
Дадох му парите и тръгнах да излизам, но вратата беше заключена. Не я бях заключила аз.
Е, вярвате ли ми, че толкова се уплаших, че не знаех какво да направя. Хилеше се мазно през това време.... бързо си отключих и изтичах толкова бързо до входа, както не съм тичала никога. Още ми се разтуптява сърцето като се сетя...

# 7
  • Мнения: 212
Аз затова си имам пресонален шофьр! SunglassesЧе аман от таксита.... #Cussing out
Що не бяхме всички като теб. С персонален шофьор Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 991
Даааа, и аз стоях една нощ в между 2 и 3 часа, в снега, сама, в СГ...защото СГ-Симеоново е 3 лв....И "ооо, ама няма сега да се качвам до там, я"... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 72
и кои са за предпочитане-тоя беше ОК

# 10
  • Мнения: 6 991
Като че ли най-добре е да извикаш, а не да хванеш. Ама знам ли Confused

# 11
  • Мнения: 46 434
Такси от гарата не се взима  Stop това е основно правило. Мърдаш 2 крачки в някоя посока и звъниш да си поръчаш. Да знаеш за друг път  Hug
Като бях студентка и ми се налагаше да ползвам влак, нямаше мобилни и съм се качвала и от там, но след половин часови преговори, докато приближа реалната цена ...

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, Никол е казала всичко съвсем ясно и изчерпателно. Такситата на гарата и летището са "по-специални".

# 13
  • Мнения: 72
Много благодаря ве пак-за другия път ще знам  Naughty

# 14
  • Мнения: 9 894
Такситата на гарата и летището са "по-специални".

наистина е нагло - на летището имат право на стоянка само ОК, а те отказват половината маршрути в Сф, или се опитват да определят цената свободно. 7-8 лв не са достатъчни да си загасят цигарата даже.

Общи условия

Активация на акаунт