Мнения за Cangaroo "Viktoria"...........

  • 5 601
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Здравейте Peace
Бях направила една тема за количките на Маг Ингланд (Принцес) и Чиполино (Пуки)/Просто на тях се бяхме спрели,но след един оглед по магазините погледа ми грабна Cangaroo(Viktoria)

Термина ми е на 6 април-има доста време.........Мислим да започнем с покупките февруари месец,за да не ни дойде всичко наведнъж Peace

Моля ви за мнения за този модел количка  bouquet

# 1
  • Мнения: 917
Нашата беше такава. Доволна бях, като изключим факта, че беше малко тежичка. Всъщност е 10кг, но аз имах да я мъкна половин етаж, тъй като асансьора е между етажите. Може и да не ти се стори тежка, на сега като имам за сравнение лятната.... Мисля че "Даяна" е по-добрият вариант. Разликата е дръжките и килограмите. Даяна е малко по-лекичка

# 2
  • София
  • Мнения: 489
Нашата е такава, много сме доволни от нея, от проучванията ни и обикалянето по магазините за мене това е най леката количка за новородено. Препоръчвам я!

# 3
  • Мнения: 319
SANI+ от колко време я имате???Лесна ли е за управление???
Притеснява ме това,че като се сгъне заема доста място Rolling Eyes
Вече започвам да се чудя дали ще се събира в багажника newsm78

# 4
  • Мнения: 656
Нашата е модел "Даяна" и я ползваме вече 1 год. и 4 месеца не е мръднала Peace. Виктория е доста по-тежка и при сгъване заема много място, а даяна се сгъва на чадър и се събира във всеки багажник. Лятото ходихме на почивка и на връщане минахме през стария град на Несебър, а той е целия в едни ситни павета, страшно друсаше #Crazy - мъжът ми каза тогава "е ако издържи тази количка на тез павета ще я призная" Joy. Е количката си е здрава още и не е мръднала Wink, дано да си остане така и докато спрем да се возим на нея.

# 5
  • Мнения: 319
Нашата е модел "Даяна" и я ползваме вече 1 год. и 4 месеца не е мръднала Peace. Виктория е доста по-тежка и при сгъване заема много място, а даяна се сгъва на чадър и се събира във всеки багажник. Лятото ходихме на почивка и на връщане минахме през стария град на Несебър, а той е целия в едни ситни павета, страшно друсаше #Crazy - мъжът ми каза тогава "е ако издържи тази количка на тез павета ще я призная" Joy. Е количката си е здрава още и не е мръднала Wink, дано да си остане така и докато спрем да се возим на нея.
Netty вече от няколко места чувам,че Даяната била по-добрия вариант от Виктория newsm78 Външно нямат кой знае каква разлика,освен дръжката.Не е ли по-удобно да се бута количка с цяла дръжка,отколкото такава с две Rolling Eyes
На теб беше ли ти трудно бутането???А това,че се сгъва на чадър е голямо преимущество Peace

# 6
  • Мнения: 4 970
И ние имаме количка Даяна.Подкрепям с 2 ръце всичко казно от Нети Peace.Бутането  въобще не е проблем. И с една ръка я узправлявам.МОята кола е малка, и се събира без проблем в багажника!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз от раждането съм бутала 2 колички,и двете са с 2 дръжки.Удобни са ми,никога не съм имала проблем с това.Дори се специализирах и съм усвоила чудесно и бутането с една ръка

# 8
  • Мнения: 252
аз съм имала няколко колички и с 2 дръжки и с 1 дръжка и съм твърдо за количка с една дръжка. много по-удобно е, просто няма сравнение ако трябва (а това се случва), да буташ с една ръка.

# 9
  • Мнения: 319
аз съм имала няколко колички и с 2 дръжки и с 1 дръжка и съм твърдо за количка с една дръжка. много по-удобно е, просто няма сравнение ако трябва (а това се случва), да буташ с една ръка.
и аз това се чудя..........не е ли по-удобна за бутане тази с една дръжка newsm78
Мненията ви са различни и става сложно да избера Wink

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Много съм доволна от Викторията. Страхотно стабилна количка, удобна за детето и за мен. Не харесвам колички с две дръжки и това беше едно нещата, което ме водеше в избора на количка. Викторията не е мръднала. Вече я прибрах за бъдещи наследници и си взехме лятна, отново с една дръжка.
Ако купувам количка сега, отново бих се спряла на Виктория.

# 11
  • Мнения: 656
sisee мила зависи как ще свикнеш Grinning. Аз като търсих количка също исках с цяла дръжка, но Дяната много ми хареса и решихме да рискуваме. Е не сбърках с избора си, като свикнеш е лесно, а и ако ти ще пазаруваш е страшно удобна, защото нанизвам на двете дръжки торбите и така се придвижвам Peace.

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Нети, на Викторията пък кошът е огромен и съм го пълнила с покупки до пръсване. Явно е въпрос на навик, но по улиците на Варна, а и на който и да е град е трудно да се движиш с количка, често няма тротоари, има дупки, какво ли не и с количката е ужасно трудно, налага се да минаваш направо през офроуд местности, та майките около мен с колички с две дръжки трудно минават през каквито и да е места, за разлика от мен и майките, чиито колички са с една дръжка. Да не говорим, че има моменти, когато ми се е налагало да бутам количката и да нося бебка на ръце, е тогава просто няма начин да се справя едновременно с тази опция, ако количката ми е с две дръжки.
Наистина в крайна сметка, всеки има право на избор, важното е бебчето на авторката на темата да се роди живо и здравичко, пък тя ще направи окончателния избор.

# 13
  • Мнения: 656
marulka_s, която и от двете да избере ще е добър избор тя сама да си реши Grinning,тук само ни пита и ние споделяме какво мислим.

# 14
  • Мнения: 1 217
Жалко,че Кангаро нямат летни варианти-по-леки,веднага щях да си взема.
Има една триколка,но аз не ги харесва.
И аз  предпочитам количка с една дръжка.
Не си сбъркала,че си се спряла на тази марка.
Издържливи са,здрави,маневрени,а и големия кош е предимство за пазар.
Някой път се учудват къде съм успяла да сложа толкова много покупки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт