И аз питам,грозно ли е....

  • 3 970
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Има тука една темичка...дали е грозно жена да пуши цигара вървейки по улицата!Та от там се сетих за нещо друго.... Thinking
  Какво ще кажете(или си помислите),ако видите някой да си седи на тротоара например?Или ако видите мацка седнала на стълбите на Съдебната палата?А?За тях какво?Грозно ли е мацка да си поседна на тротоара на Витошка например и да пуши?
Какво ще е първото нещо което ще ви мине през ума!?
Думайте сега....бихте ли седнали на стъпалата на Съдебната палата ако ви е излезнала пришка а приятелката ви се бави за среща?Ще положите ли дупе на родна земя...или стоически ще издържите умората и болката от нарастващата пришка на крачето ви и ще останете прави....защото хората да не си помислят нещо за вас!Какво ще направите?
Аз ще кажа,малко по-късно! Grinning

# 1
  • Мнения: 7 723
Ооооо, за пришка съм способна на всичко! Blush

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не виждам защо някой би седнал на тротоара на Витошка, предвид пейките на всеки два метра, но иначе по скоро не бих обърнала внимание. Нито на стълби, не бих забелязала изобщо. Ако имам пришка и чакам приятелка сигурно и аз ще седна. Wink Но вероятно първо ще си потърся по подходящо място. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 750
Не виждам защо някой би седнал на тротоара на Витошка, предвид пейките на всеки два метра, но иначе по скоро не бих обърнала внимание. Нито на стълби, не бих забелязала изобщо. Ако имам пришка и чакам приятелка сигурно и аз ще седна. Wink Но вероятно първо ще си потърся по подходящо място. Simple Smile
Добре деее...приемаме,че няма пейки по Витошка.Тръгнала си на луд шопинг....кафета има,пейки нЕма! Mr. GreenА ти нямаш време за кафе!Пък и да имаш...пука ли ти?

# 4
  • Мнения: 7 723
 На мен не ми пука Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз бих седнала, Джане, ама аз съм гръндж, на мадама като тебе няма да и отива.

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пошегувах се с пейките де. Wink Не ми пука, не забелязвам ако някой е седнал на улицата, това е. Ако е сухо и долу горе чисто и евентуално не съм със светъл панталон, не че имам такъв, ще седна и още как. Wink

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам грозно ли е, но аз посядвам навсякъде. Най-мразя да седя права като кон. То е и въпрос на физиология, де. Имам много клечави крачка (ходила  Laughing). Мъжът ми казва, че съм като мишка. Искате да знаете как изглеждам?
Моля.

# 8
  • Мнения: 453
Не мисля, че е грозно... Ако съм с дънки- що да не седна на стълбите при лъвовете? Ако съм с бял панталон, бих се замислила Wink

# 9
  • Мнения: 7 723
... Ако съм с бял панталон, бих се замислила Wink
Баааа ooooh!....ако имам пришка хич няма и да се замислям! Whistling

# 10
  • Мнения: 861
Сядам, сядам, че понякога и без пришка....

# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много ясно, че ще седна и ще пуша, мога и права да пуша, мога и да пуша вървейки .... Важното е, че като ми се допуши и паля !

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За мен е грозно. Преди 7 години работих за едни американски деца и така бяха седнали пред една банка. изгониха ни, а аз умрях от срам.
Колко бързо възприема България грозните неща от Запада.  Confused

# 13
  • Мнения: 2 401
Грозно е Джейн... да се пуши. Simple Smile Иначе и аз съм посядвала, и костюмирана, ама не на много ниско..мразя да ме гледат отвисоко.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Ученици и студенти редовно виждам да седят по стълби и тротоари, не ми прави впечатление.
Хора в по-зряла възраст в такова положение иглеждат като че имат проблем ( и пришката е проблем  Grinning).
Аз не бих седнала. Ако трябва ще взема такси, за да стигна до колата си.

Общи условия

Активация на акаунт