беленето на носа

  • 5 722
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
От както се помня го имам този проблем. Weary
Стигнах до извода, че ми помага само синята Нивея, колкото и против Нивея да съм, но е факт. Може би защото е по-мазна.
В четвъртък ще ми махат бенки и ще попитам и лекарката, но вие как се справяте с това пусто белене на носа?

# 1
  • Мнения: 42
От какво ти се бели носа ?

# 2
  • София
  • Мнения: 137
Знам ли?...може би от липса на витамини, защото се случва най-вече при смяната на сезоните. Например, в момента.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 722
мойта щерка го има този проблем в момента, но не нослето, а корема Sad Направо  #Shocked
Но беше почти 10 дена на антибиотик и го отдавам на това. Утре ще купя някакви витамини. Педито само каза "суха кожа, мяжи я с бебешко олио".
Може да се белиш и от слънчето. При мен само малко да пекне и съм изгоряла, а не съм чак с толкова бяла кожа.
Между другото бебешките кремове са най-мазни.

# 4
  • Мнения: 35 892
да не използваш прекалено изсушаващо почистващо средство или някакъв пилинг? синята Нивея ми се струва много мазна, да не ти докара други проблеми?

# 5
  • София
  • Мнения: 137
Цитат на: bubanka
да не използваш прекалено изсушаващо почистващо средство или някакъв пилинг? синята Нивея ми се струва много мазна, да не ти докара други проблеми?


В момента използвам тоника на Лореал за нормална и смесена кожа и почистващата и подхранваща маска с мед на Адда, нищо друго. Но независимо какво използвам през няколко месеца носът ми започва да се бели  Sad
Много е неприятно, защото не мога да си сложа нито пудра, нито фондьотен или перли.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Да не се опитваш сама да си почистваш комедони по носа?Аз, когато съм имала неблагоразумието да си правя такива експерименти, винаги са приключвали с обелен нос #Puppy dog Докато не се усетих да го намазвам с крем преди да се инквизирам...А най-добре си е професионалист да те обработи, ама де време за козметик всяка седмица Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 137
AnMary_ това с беленето на коремчето е много неприятно. И аз бих го отдала на антибиотиците. Иначе си мисля, че когато бебешката кожа вече е започнала да се бели (или е грапава,като на пъпчици,без причината, разбира се, да е алергия) бебешкото олио не е най-добрия вариант. Казвам, го, защото преносих Лили 10 дни и тя се роди цялата на "люспи". След 3 месеца и всякакви експерименти с беб. олиа, зехтин и т.н най-накрая ни помогна един бебешки лосион за тяло на АТО дерм(френски) 500 мл., около 35 лв.

А моето нослено белене, ако се появяваше само от слънцето щеше да е Ок, но защо сега!?

# 8
  • София
  • Мнения: 137
Цитат на: belinda
Да не се опитваш сама да си почистваш комедони по носа?Аз, когато съм имала неблагоразумието да си правя такива експерименти, винаги са приключвали с обелен нос #Puppy dog Докато не се усетих да го намазвам с крем преди да се инквизирам...А най-добре си е професионалист да те обработи, ама де време за козметик всяка седмица Rolling Eyes


Ами, да , може и това да е причината, защото не ходя на козметик. Въпреки, че когато се "правя на пица" съм много внимателна-почистване, парня баня, крем и чак тогава.

Общи условия

Активация на акаунт