Знаете ли добър детски неврохирург във Варна

  • 3 229
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте, на моя приятелка детето има СПИНА БИФИДА. Ако знаете за добър невро -хирург моля да ме насочите.

# 1
Доц. Георги Кючуков - шефа на неврохирургията на окръжна болница! Peace Може и да не е точно детски, но оперира дъщеря ми когато беше на 3,6 години и и спаси живота. Никой друг в София /ние сме от София/, не даваше гаранция, че ще уживее.

# 2
  • Мнения: 66
juliet  извинявай за въпроса  но дъщеричката ти със спина бифина ли беше?Просто искам да дам повече кураж на моята приятелка.
Радвам се че с твоята дъщеричка всичко е било наред. Simple Smile Simple Smile

# 3
Не, с много по-страшно нещо - тумор в мозъка. Огромен и на места трудно достъпен. Но той успя да направи невъзможното и сега дъщеря ми е жива и здрава, в първи клас. Тогава ни го препоръча Вера Кочовска.  Зарязахме всички "светила" в София и посред зима се вдигнахме до Варна, обратно на всички които пък идваха от Варна и от цяла България в София. Не му правя реклама, защото той няма нужда от това, споделям само опита си. Става ми много болно като чуя някой да казва, че във Варна няма добри неврохирурзи. А за него е малко да се каже, че е добър...!
Така, че спокойно можеш да и дадеш кураж. Peace

# 4
  • Мнения: 66
Много ти благодаря.Когато и казах, че и във Варна има добър лекар имах чувството, че лицето и засия. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт