моят дребчо не стои -постоянно се върти

  • 1 189
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 960
имате ли такъв проблем- като се опитате да го облечете-съблечете  ,обуете- събуете ...започва да се дразни и реве ,като за световно. #Crazy откакто се научи да се изправя ..едва го карам да седне ,а пък като трябва да легне ...гледа ме обвинителбно. Вече си мисля ,че трябва да го обличам прав Joy Joy..При вас как е............???

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ооооо,обща болест е това.Никое бебе не обича да го обличат

# 2
  • София
  • Мнения: 170
Проблема е само при обличане, при събличане е мирен. Обличам го седнал или прав и държащ се най- често за косата ми.  Laughing
Май почти всички бебоци са така.

# 3
  • Мнения: 5 940
Проблема е само при обличане, при събличане е мирен. Обличам го седнал или прав и държащ се най- често за косата ми.  Laughing
Май почти всички бебоци са така.
Същата работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 663
Проблема е само при обличане, при събличане е мирен. Обличам го седнал или прав и държащ се най- често за косата ми.  Laughing
Май почти всички бебоци са така.
Същата работа.
Hug

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Нямам подобен проблем,не си спомням никога да ми е плакала при събличане или обличане!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 249
Ооооо, прекалено скучно е да стоиш мирен цеееели 5 минути, докато те обличат, решат и куп други такива досадни занимания. Whistling

Бързам да сменя памперса, после да се върти колкото си иска - дрехите могат да се обличат и наобратно, въпрос на тренинг.

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И при нас има борба особенно за обличане на якето и слагане на шапката,но все пак надделявам Hug

# 8
  • Мнения: 674
И при нас е така - обличането си е мисия невъзможна. Напоследък се изхитрям да й дам нещо, което й е интересно, за да се занимава, докато я обличам - мокрите кърпички, кремчето за дупе или телефона ми са любими предмети! Thinking
И на връхните дрехи мрънка, но явно вече знае, че ще излизаме и е по-поносимо! Joy

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 560
Горе- долу на вашата възраст бяхме, когато намразих преобличането  Twisted Evil
Луда ставах докато го облека  ooooh!
Добрата новина е, че при нас този период отмина към 1г.2;.  Peace

# 10
  • Мнения: 206
Ние също не обичаме да ни обличат. Докато облека моя бебчо ставам направо акробат ,той така се извива, шава, мърда  ooooh!. Започвам да го обличам в легнало положение после сяда или се изправя на мен обръща се по корем и какво ли още не измисля ,но аз упорствам и се нагаждам според позата му. Няма да си оставя голо детето я  Mr. Green!

# 11
  • Мнения: 864
Ооооо, прекалено скучно е да стоиш мирен цеееели 5 минути, докато те обличат, решат и куп други такива досадни занимания. Whistling

Бързам да сменя памперса, после да се върти колкото си иска - дрехите могат да се обличат и наобратно, въпрос на тренинг.
И аз така  Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 773
на моменти стои, но има случаи, в които не се търпи. Голямо въртене, опити да вземе нещо, което и е наблизо, сърдене като се опитам да я легна. Добре, че обича рекламите, та мирясва като ги гледа.

# 13
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моя човек освен, че върти и скача(по възможност) докато го обличам, успея ли да го облека, започва да се съблича.Имаме преходен хол и спалня и човека от хола се изнизва в спалнята и започва да съблича всичко що съм му облякла
Започвам да си мисля, че не си харесва дрехите newsm78

# 14
  • Мнения: 1 477
Напоследък и аз имам такъв проблем.По принцип е много кротък зверко...Обаче от седмица-две нещо..Обличаме се за по половин час.И докато сложа едната буйка той свалил вече другата.Цяло приключение си е...

Общи условия

Активация на акаунт