Стара Загора 41 - Да омесим коледната пита...

  • 16 828
  • 282
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хай, добре дошли...

# 1
  • Мнения: 1 532
Някой има ли отзиви за яслата до Новата баня-"1-ви юни" май се казва...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
хай, добре заварили
Дъщеря ми не е била в тази ясла.
 Вечерницата съвем ме отчая за роклите, днес госпожите казали, че другите момиченцата като виждали Никол с рокли и те искали рокли Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 243
Някой има ли отзиви за яслата до Новата баня-"1-ви юни" май се казва...
АЗ лично - не. Съжалявам.

Тане, и ние сме на тоя хал, но постигнахме известен компромис между изискванията на градината (да не са с чорапогащници, че не могат да се обуват сами), и нейните мераци. Купила съм й няколко клинчета и ги носи със сукмани или рокли с къс ръкав, които се обличат през главата и нямат копчета. Засега госпожите ни траят, ама тя е решила, че е Пипи Дългото чорапче, така че не допуска отклонение от тая униформа.

# 4
  • Мнения: 11 307
Охо, снахата много от рано се е познала Mr. Green
Щерката чак сега навлезе в Пипилотска фаза - иска и тя да може да вдига кон. Shocked То щото чете книжката детето.  hahaha
Танче, просто и вземи 2-3 сукманчета за зимата и с блузки с дълъг ръкав. Аз така правих. Намирах и много хубави от рипсено или гладко кадифе или плюш. За зимата са идеални. Единствения кусур е, че трябва да се гладят.
Идеята на Хапката за клинчета отдолу никак не е лоша, като имам предвид, че и модата от 80те с клиновете пак се връща.

# 5
  • Мнения: 280
Явно всички моми около 3 години "полудяват "на тема рокли.Ива и тя е същата.Тази идея с клинчетата много ми допадна.Роси,от къде си ги взела?

Ние още не сме писали писмо до Дядо Коледа,но тази събота и неделя като украсим елхата,ще му дойде и на него ред.Ива в градинката искала пиано,"ама такова голямо,като на Г-жа Генова".Това е музикалната им педагожка.Няма да коментирам размерите му.

И аз нямам впечатления от ясла "1-ви юни",съжалявам.

Спомням си,че и аз на времето исках да съм Пипи Дългото чорапче...

# 6
  • Мнения: 6 243
Явно всички моми около 3 години "полудяват "на тема рокли.Ива и тя е същата.Тази идея с клинчетата много ми допадна.Роси,от къде си ги взела?
Злати, поръчах ги от Ла Редут. Имаме тези клинчета:


Не са много дебели, от тънко и стегнато трико са. Хубавото е, че имат в наличност номер 108, който като дължина ни е таман, но пък в дупето й е малко широко. Но Ивката е по-едра от моята маймуна, така че на нея ще са й точно.

Сега видях, че имат още един модел:

Но при тях трябва да се избира между № 102 или № 114, а ние сме по средата. Освен това по-големите са доста по-скъпи. Предимството им е, че имат лилаво и синьо, което момичетата биха харесали повече.

Иначе сега съм сложила в кошницата няколко тънки туники за градината, защото при тях е много горещо и ще мога да я пращам само по клин и туника.

# 7
  • Мнения: 6 243
Намерих още едни - да ви ги покажа и тях:


Те са на доста добра цена и номерацията им върви като при чорапогащниците - има 23 - 26, като за нашите момичета. Подозирам, че ще са по-тънки от другите, обаче.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Моята още няма претенции за дрехите, само държи да е "Озава".
За коледа поръча с писмо "озава кукла с озава количка", за приятелката Симонка - озав колан, а за Криска - озава поличка.
Алекс си поръча колан. Харесах му един много хубав Diesel от Ларедут, но нямат налични. Някой виждал ли е свестни колани за 5 годишно момченце? Никак не ми се обикаля да търся нещо конкретно вече в магазините в града ни. Никога не намирам това, което търся, дори подобно. С Митя решихме да му вземем кормило за компютъра, че е луднал на тема Формула 1, но ми се ще и коланче да му донесе Дядо Коледа.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Забравих да благодаря на всички за пожеланията по повод вчерашния ми професионален празник... Гледам, че повечето ми пожелавате дебел портфейл... Пък аз викам - да ви се връща тъпкано и да сте здрави...


Относно Дядо Коледа и това...
Написа едно писмо, искала бебе. #Crazy
Наш`та убавица пожела засега само количка за бебе... Изпървом се чудех дали да не й предложа старата лятна количка... Ама после реших, че ще се простя с една добра сума и ще купя от модерните колички за бебета... Не знам колко от вас са запознати с размерите и възможностите им, обаче... Чисто и просто, в нея спокойто МОЖЕ да се вози новородено, че до втория-третия месец включително... Огромни са като за колички-играчки... От сега си бера кахъра, къде ще я паркирам... Май-трябва да наема отделен гараж...

От вас чувам за тази рокломания... При нас не се е проявявала, за щастие... До сега единствените претенции са били "Не тази!"... И то не за да поиска някоя друга дреха, а когато е крива... Просто не иска точно тази, която ти си избрал... Ако кажеш "Тази искаш ли?", която и да е тя - съгласява се... Wink

# 10
  • Мнения: 753
търся си компания за пазаруване в Пловдив утре

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 15:36 от Tigercheto

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Експрес, ние взехме на Ники такава количка, от склада в Тих труд, дето Августа все го хвали Simple Smile, струваше 30 лв някъде и наистина става за малко бебче. Ники е влязла в нея, доkaто бях в болницата, ако успея ще кача снимката и е стояла в нея около час.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125058&view=1&photo=33

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 14:44 от tanya_p

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...С Митя решихме да му вземем кормило за компютъра, че е луднал на тема Формула 1...

Еха-а-а, и аз искам да играя... Ще ме поканите ли...?

Таничка, ние вече купихме... Само не знам колко точно ще ни струва, ама ще е около 45 лв., вероятно... Сега сме поръчали да я опаковат в един голям кашон... Да му мисли Дядо Коледа в градината... Пък че Росата няма да може да я вдигне, то е ясно... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 280
Роси,благодаря.Поразгледах ги клинчетата и избрах на Ива от тези,по-тъничките.

Точно иаз щях да предлагам магазина в Тих труд за детска количка,ама щом вече сте взели...с радост да си я ползва.

Моите покупки за Коледа ще са в последния момент.

Хубави колани имаше последно като ходих в Хиполенд.

# 14
  • Мнения: 6 243
Някой ходил ли е тия дни в магазинчето в "Тих труд"? Има ли детски играчки или нещо друго, подходящо за подаръци?

Общи условия

Активация на акаунт