Дерматолог или гинеколог?

  • 1 377
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!
Не знам дали тук точно трябва да задам въпроса си. Бихте ли ми казали за сърбеж по външните срамни устни на дерматолог или на гинеколог трябва да отида? Предварително блягодаря!

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами не знам - най-вероятно на гинеколог
само външните или и на вътре към половите органи? по-добре на гинеколог - да изкл възможността да са гъбички - щото и да пропуснеш, че е алергия - най-много да продължи сърбежа, ама ако пропуснеш гъбички - може да стане доста сърбящо неприятно  Wink

# 2
Цитат на: Anonymous
Здравейте!
Не знам дали тук точно трябва да задам въпроса си. Бихте ли ми казали за сърбеж по външните срамни устни на дерматолог или на гинеколог трябва да отида? Предварително блягодаря!
Гинеколог, разбира се!

# 3
  • Мнения: 1 393
Сигурно сърбежа е от гъбички,затова ходи на гинеколог да ти предпише някакви вагинални глобули.

# 4
  • Мнения: 7 186
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Anonymous
Здравейте!
Не знам дали тук точно трябва да задам въпроса си. Бихте ли ми казали за сърбеж по външните срамни устни на дерматолог или на гинеколог трябва да отида? Предварително блягодаря!
Гинеколог, разбира се!

Гинеколог.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 717
при гинеколог. Преди време имах такъв проблем, слава богу нищо ми нямаше, само ме накара са си сменя прахта за пране, или пране на бельото с неутрален сапун.

Общи условия

Активация на акаунт