Тези пелени не стават!

  • 2 939
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 173
Не знам защо, но от мненията във форума бях останала с впечатление, че Huggies са хубави памперси.
Онзи ден за първи път взехме. На пръв поглед изглеждат много добре, с хубава кройка, която перфектно пасна на моето дете.
За мое най-голямо изумление, обаче, се оказа, че пускат ужасно! Бодито и става мокро "вир-вода" след има няма 2 часа. Shocked През нощта изобщо не могат да се използват.
Как е възможно да се произвеждат такива неща?  ooooh!

# 1
  • Мнения: 454
Същото можеш да прочетеш и за Pampers и Libero. Явно е въпрос на късмет. Ползвала съм и трите марки и нямам забележки и изкличение на това, че в България не мога да намеря Huggies Natural Fit.

# 2
  • Мнения: 4 053
възможно е да не си уцелила размера  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 7 173
Но те не пропускат отстрани, а просто "изтичат" през пелената, защото не попиват достатъчно.
Никога не ми се е случвало подобно нещо с Памперс  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз не съм доволна. Според мен са много груби и стават на буци.  Sick Говоря за 2-ката обаче, ние взехме един пакет от 48кг. и нямам търпение да свърши. Идва ми направо да ги хвърля... Confused

# 5
  • Мнения: 46 430
red, пробвай "Libero" или "Daipers", всичко друго при нас не ставаше.

Същото можеш да прочетеш и за Pampers и Libero ...

И Либеро ли развалиха  Confused на мен не ми се е слувало, а повече от 2 ги купувах, най-доброто на което съм попадала.

# 6
  • Мнения: 498
Не съм ползвала Хъджис за дъщеря си,но според мен и тук всичко е ....индивидуално.Едни са доволни-други не.Сменяй марката,докато си намериш добрите пелени за теб.Яна се обрина от прехвалените Памперс,примерно....Ние сме на Либеро и съм доволна. Peace

# 7
Пелените са били фалшиви, затова пропускат.Използвам пелени на Памперс - случвало ми се е и те да протекат.

# 8
  • Мнения: 96
Не съм ползвала Хъджис за дъщеря си,но според мен и тук всичко е ....индивидуално.Едни са доволни-други не.Сменяй марката,докато си намериш добрите пелени за теб.Яна се обрина от прехвалените Памперс,примерно....Ние сме на Либеро и съм доволна. Peace
Абсолютно същото се случи и с Борис. Просто пробвай може наистина да си опаднала на фалшиви.

# 9
Имам същия опит с Хъджис,хем когато ги купувах ми обясняваха че са оригиналните,защото има и менте.След като му прупускаха от всички страни,останахме на Памперс и с тях се случва ,но много рядко.

# 10
  • Мнения: 4 053
red, пробвай "Libero" или "Daipers", всичко друго при нас не ставаше



аз също не съм имала проблеми с Либеро, пробвай с тях

# 11
  • София
  • Мнения: 7 173
Фалшиви, казвате  newsm78
Купени са от Метро, ако и там няма контрол.....
Никога не съм попадала на различни разновидности на Памперс.
А реших да ги сменя, защото горе-долу откакто им попромениха лосиона, дъщеря ми получи обрив, който пък сега е свързан с някаква инфекция на пикочните пътища. Може и да е съвпадение, естествено.
И аз вече незнам дали да пробвам с други.
Ако, както казвате е индивидуално, май-по-добре да се върна на Памперс. Поне не пропускаха.
Иначе за обрива, де да знаех дали има връзка. ooooh!

# 12
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
red, пробвай "Libero" или "Daipers", всичко друго при нас не ставаше
аз също не съм имала проблеми с Либеро, пробвай с тях
И аз съм доволна от Либеро -единствените пелени , с които моят син сутрин се буди сух!!!!

# 13
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Памперс денем, че са по-тънки, Либеро нощем, че попиват повече  Peace

# 14
  • Мнения: 4 053
Иначе за обрива, де да знаех дали има връзка. ooooh!

има естествено,
дъщеря ми направи алергия към Алоето в пелените Памперс

Общи условия

Активация на акаунт