менструация без миризма?

  • 2 260
  • 8
  •   1
Отговори
 newsm78Здравейте на всички,
нещо интересно се случи при ме в последните ми две менструации.факт е,че се опитваме със съпруга ми да направим бебче.За сега нямам съмнения,но въпреки всичко нечто ме кара леко да се замисля,и така,последните ми две менструации бяха за по горе doly 3 дни без никаква миризма,ама никаква.както знаем менструацията има особенна миризма,но при мен два месеца се губи тази миризма..първи ден много тъмно кафяво..втори ден...червено-розово....и трети ден кафяво отново но много слабо.20 дни преди менструацията започнаха болки в гърдите...много рано ми се стръва,вие как мислите?Също така имам някакво неразположение на корема,болиме но търпимо е,не е силна болка но се усеща.Потъмняване на зърната и изпъкнали вени на гърдите...подут корем...възможно ли е цветна бременност?Знам,че е рядко срещана,но знае ли човек....ходих на лекар преди два месеца преди меструацията ми,всичко беше наред.Аз не живея в България и за да отида отново на лекар,трябва да чакам доста време,затова ще ви бъда благодарна ако изкажете своите мнение по въпроса.Благодаря ви.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 337
Диагноза по нета трудно някой да може да постави .Определено си изброила признаци говорещи за наличие на евентуална бременност, но това не е достатъчно . А с тест защо не пробваш?
Стискам палци да е положителен Naughty

# 2
незнам дали ще отсече теста а и незнам колко време след менструация трябва да се направи. Cry

# 3
  • Мнения: 337
От написаното разбирам , че вече са минали два цикъла и двата са били съмнителни , тоест ако има бременност то тя не е никак ранна и в случая теста би показал безгрешен резултата (ако греша ме поправи)

Съвременните тестове могат да отчитат много ранен резултат (някой дори преди очакваната менструация), така че взимай един тест и го прави , ако резултата е неясен  го повтори , ако има бременност почти сигурно е че ще я отчете. Успех

# 4
аз май доста време сам  чакала за теста...но просто не мислих,че тези признаци които описах са признаци на бременност и реших да споделя.Аз съм здрава...често ходих на лекар,просто ей така да си следя здравето докато бях в България,но тук не мога да ходя толкова често..чакане..и чакане за доктор.изгубих си и ношня сан,заспивам към 5,6 сътринта.Не мисля,че това е признак но реших да споделя..Ами ще направя едно тестче,че да видим какво чте се окаже....много ти благодаря за бързите отговори.
  bouquet

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Направи ли теста?

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ох и аз поглеждам за резултата

# 7
  • Мнения: 1 155
Хайде, чакаме резултата!!!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дистанционна диагноза не може да се постави по Интернет...
Само искам да кажа, че такова понятие като "цветна бременност" не съществува...
Тя е само фолклор... Тоест, ако има бременност - няма овулация и нормална менструация...
Може да има кървене, което да прилича на менструация, но реално да не е...
Иначе казано, тестовете за бременност дават изключително точни резултати...



П.С. Нищо подробно не казваш - нормално колко ти е продължителен цикъла, през какъв интервал, сега какъв беше интервала... Все такива важни неща... Миризмата определено не е сред тях...

Общи условия

Активация на акаунт