След къпане.

  • 2 427
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Споделете от кога спряхте да мажете децата си с бебешко олио или мляко след къпане? Аз още си мажа детето.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
С олио никога не съм  я мазала,с мляко продължавам и не мисля да спирам скоро!

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Все още го мажа, на 3г.3м. е.Млякото е полезно за кожата, не я изсушава.Аз също ползвам такава козметика.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Някъде на 5-6 м. спрях. Не виждам да му се е отразило зле. Има чудесна кожа. Но аз и рядко го къпя с шампоани, а те изсушават кожата, доколкото знам.

# 4
  • Мнения: 865
постоянно мажа,не мисля да спирам.аз също ползавам след баня Peace

# 5
  • Мнения: 1 586
Сега мажа с мляко и не мисля да спирам! Peace

# 6
  • Мнения: 423
Аз до годинката. След това пак съм мазала, но не всеки пък, и постепенно съвсем спрях. Това при каката, кожата й не се промени откакто я мажех редовно и след това. С дребния вървя по същия път, но май ще се наложи при него да продължа с мазането, защото му е доста по суха кожата.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз мажех с олио до 7-8 месеца,(родени сме октомври)но после през летния сезон не го мажех,защото много се изпотяваше. Peace

# 8
  • Мнения: 7 723
Като ти свърши шишенцето спокойно можеш да го замениш с мляко Wink

# 9
  • Мнения: 949
До 6-7 месеца го мазах с олио и до към годинка с мляко.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 249
Спрях лятото в жегите (на 6-7 месеца) и така и не започнах отново. Кожата й е мека и изглежда перфектно, не виждам смисъл.

# 11
  • Мнения: 1 193
Аз също спрях да мажа Киара лятото - септември м. Скоро си мислех зимата, да започна отново. Като гледам повечето майчета мазват дечицата, че има и по-големи от нас. Ама как ще стане тази процедура, тя не се спира за секунда  #Crazy

# 12
  • Мнения: 2 197
Oще я мажа и не мисля да спирам. От около 7 месеца я мажа с моето тоалетно мляко след баня. Преди това използвах бебешко олио,  но млякото и се отразява по-добре. Всъщност тя никога не е имала проблем с кожата.

# 13
  • Мнения: 350
С олио мазах само първия месец, а сега мажа с лосиона на Мустела за хидратиране, мирише ми на вкусничко бебето  Laughing

# 14
  • Мнения: 7 474
С олио само първите два-три месеца.

Общи условия

Активация на акаунт