Без коментар!

  • 1 894
  • 25
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 268
Просто няма какво да кажа.Народът изтрещя ooooh!

# 2
  • Мнения: 47 898
тъкмо влизам да споделя че ми стана лошо като го прочетох
крайно време е в детските градини да има много по- строг контрол, то не бяха хапчета, не беше сода каустик  Shocked
а тая ако я хвана, жива ще я заливам със сода каустик, докато се разложи напълно  ooooh!

# 3
  • Мнения: 51
Наистина "без коментар"

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Бих я обесила на Цариградско да изсъхне като сафрид  Sick

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бях пуснала тема преди в Нашите деца, че не намирам за добре някой непознат да дава бонбон на детето ми. Тогава ме обвиниха, че твърде много треперя над детето си и че съм обидила човека, когато съм му отказала. Та, искам да кажа, че е по-добре да си мнителен за всичко и във всеки.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 718
за да тръгнеш да отмъщаваш по този начин, според мен не може да си съвсем наред с главата  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Съвсем ясно си представям как някой влиза в детската градина, разбира кое е шкафчето на дъщеря ми, оставя нещо вътре, което аз вечерта прибирам заедно с детето си и му давам да си пие и яде неща, които не знам как и откъде са се появили.
Друг път!

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 4 148
 Янита, Peace

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сега ще почистя неволно поникналият чат.

И ще споделя, че недоумявам как може да сравнявате този случай с медикаментите в детската градина.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Изроди колкото щеш!
Тъкмо вчера направих остра забележка в нашата градина, че се случва да се пускат деца да си тръгват, без учителката да види с кого. Ей тъй, просто казваш едно име на вратата и детенцето излиза след минута, непридружено Shocked Тя каза, че това е инцидентен случай и че го е пуснала сам, защото ми е чула гласа. Може и така да е. И все пак считам че е недопустимо. Всеки изрод от улицата, който знае името на детето ми, може да го вземе по този начин #Crazy Вярвам, че няма да се повтори след забележката Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Още едно време родителите ми са ме учили да не вземам нищо от непознати. И случайно намерени лакомства да не лапам. Луд народ колкото искате. Изобщо не съм учудена.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 865
Все пак си мисля, че вината на майката не е по-малка от тази на съседката...

# 13
  • Мнения: 337
Преди малко го прочетох и се ококолих, кво да кажа!? #Sniper

# 14
  • Мнения: 292
Този народ направо пощуря вече,нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт