Професионален грим

  • 98 642
  • 158
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 108
Момичета, идват празници - партита, тържества и т.н. Тази година съм си наумила да си направя професионален грим за някой от поводите, като първият е след две седмици. Притеснявам се да отида на някой случаен гримьор, т. к. не съм сигурна, че после ще се харесам. Помагайте с препоръки и координати! Може дори и с някои снимки ако сте се снимали. Wink

# 1
  • Мнения: 1 885
Ходила съм в Ив Роше на Витошка. Там е сравнително изгодно от към цена и се справят страхотно.

10лв - дневен
15 - вечерен
(дано не са вдигнали цените)

Друга гримьорка, от която съм доволна е едно момиче Пепи. Телефонът и е 0878 290390. Цени не мога да коментирам защото ми е позната и се ползвам с отстъпка.

Мои приятелки са се гримирали в Магама много сполучливо. В Пълна промяна ги гримират там.

Хубави отзиви съм чувала и за Оливиера. Тя гримира дори и тялото, всичко което е голо. Така кожата изглежда много гладка на снимки!

# 2
  • София
  • Мнения: 108
 Thinking Много, много благодаря! Просто ти толкова варианти ми даде, че сега се чудя на кой да се спра. Най-много да ги обиколя всичките Grinning

# 3
  • Мнения: 98
Препоръчвам Джулия , перфектен грим прави  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Препоръчвам Джулия , перфектен грим прави  Wink
Подкрепям Peace

# 5
  • Мнения: 47
За по-специални случаи се възползвам от услугите на Силвия, определено е добра. 0888329090

# 6
  • Мнения: 4 435
Препоръчвам Джулия , перфектен грим прави  Wink

Подкрепям.

# 7
  • София
  • Мнения: 108
Препоръчвам Джулия , перфектен грим прави 
А можеш ли да ми дадеш координати на въпросната Джулия и да ме ориентираш горе-долу като цени как работи и къде работи (в смисъл с посещение по домовете ли е или е в салон). Наистина е важно да ти кажат - пробвала съм, доволна съм... Grinning

# 8
  • Мнения: 4 435
Ще пусна една снимка на jancen0683 на която я е гримирала Джулия.Дано не ми се разсърди.Утре тя ще ти пусне координатите й. http://forum.svatbata.bg/index.php/v/jancen/IMG_3087.JPG.html?action=gallery

# 9
  • Мнения: 98
Ще пусна една снимка на jancen0683 на която я е гримирала Джулия.Дано не ми се разсърди.Утре тя ще ти пусне координатите й. http://forum.svatbata.bg/index.php/v/jancen/IMG_3087.JPG.html?action=gallery
ее как ще ти се сърдя   bouquet  Hug
за въпроса , ходи и по домовете и в салони , взима 70 лв. ако се решеш пиши на лични да ти кажа координатите и . сори че толко късно ги отговорих

# 10
  • Мнения: 4 435
И после искаме и снимка с грима. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 224
Имам позната гримьорка,която гримира по разни телевизии, манекенки, певици и тн. Ако се интересуваш, мога да те свържа  Wink

# 12
  • Мнения: 238
И аз ще следя темата.
Полезни ще са ми отзиви за гримьори от София,дори и да е някоe квартално салонче важен е резултата

# 13
  • Мнения: 2 414
Тони,може ли да ми дадеш малко повече информация какво представлява грима в Ив Роше?В смисъл отиваш и обясняваш какъв грим искаш или си имат определен грим и правят само него?
(не обясних много добре,дано си ме разбрала. Peace)

# 14
  • Мнения: 238
Toni_in_love, въпросните Оливиера и Пепи в коя част на София се намират?
 ...ако искаш на лични

Общи условия

Активация на акаунт