Филмът за децата в Могилино в неделя по БиТиВи!

  • 2 078
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247


Току що гледах рекламния блок на БТВ,в неделя ще се излъчи филма за децата от Могилино....,според мен идеята е да се коментира дали е истина или измама...на всички които не знаят още за какво става въпрос-леко гледане.Филмът не се препоръчва за бременни и деца под 12 години!
 

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
И министърката ще може да каже колко мноооого е направила вече #Cussing out

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
А дали ще направят и излъчат филм за всяко от местата, където ще бъдат пратени тези деца след затварянето на дома?

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Показаха ужасяващи неща. В европейска държава деца да умират от недохранване и да се твърди, че във всички социални домове е така ....абсурдистан, това е БГ ...

# 4
  • Мнения: 405
 Confused горкичките дечица, много тъжно ми стана. Персонала на института и директорката ме озадачиха отвсякъде??!!??! Нямам думи.

# 5
  • Мнения: 19
Потресена съм. Още са ми пред очите нещастните деца.
Нямам думи.

# 6
  • Мнения: 2 270
Confused горкичките дечица, много тъжно ми стана. Персонала на института и директорката ме озадачиха отвсякъде??!!??! Нямам думи.

Много тъжно ми стана, а сме държава членка на ЕС . . .

# 7
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
И на мен ми стана много гадно, не можах да изгледам целия.
Имате ли идеи какво може да се направи наистина.
Не само да се говори: "еди кой си виновен", "нещо трябва да се направи"
Аз лично нямам... повече пари биха свършили работа, но за какво по-точно да отидат? За заплати на лелите? За храна на малките? За подобряване на условията (според мен не бяха лоши)
Дайте идеи!

# 8
  • Мнения: 176
Извратено ни е вече обществото, мацки.
Страшно е, а на мен ми е най-страшно, защо трябваше да дойде журналист от чужбина, за да разберем всички ние какви ужасии се вършат с наши, български дечица. Ей от това ме страх - какво ли още незнаем.
Престъпление е да се остави дете да угасне като свещичка, от непукизъм, не от друго, понеже то това заболяване било нелечимо, какво можело да се направи.
Ако всички ние знаехме по-рано за всички тези неща, все си мисля, че можеше да се намери помощ, решение, медиите са страшна сила, ама само когато решат, и само когато им трябва новина.
А иначе сме виновни всички ние, за тези деца, за всички други, които гаснат по домовете, извратено ни е обществото.
Понеже всеки мастит бизнесмен предпочита да направи МОЛ или бензиностанция за да си изпере паричките.
Така мисля аз.

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Англичанката спомена, че в момента около 90% от английските дечица с аналогични проблеми живеят при семействата си... това за тук е 100% неприложимо! Ако ще и по 1000 лева на месец да им дават! Повечето дечица са ромчета. В семействата си ще живеят ли по-добре? Нали вестниците са пълни с такива новини как в ромска къща увредено детенце умира от глад, наядено от плъхове... Боже, че тук и здрави дечица зарязват често, какво да говорим за болни  Cry

# 10
  • Мнения: 474
Момичета много ме е яд, че не съм го гледала този филм - има ли го някъде в нета да го видя.....?

# 11
  • Мнения: 515
Имам познато семейство с дете ,което изисква подобни грижи.Когато стана на 12-13 години решина да го дадът в Могилино,беше равно на кошмар,взеха си го на втората седмица.И досега си живее с родителите,но като гледах  тези душички и бездушието към тях плаках през цялото време,никое човешко същество,още по малко ДЕТЕ трябва да приживее това.А колкото до директорката мисля ,че би трябвало да има съд за нея #2gunfire

# 12
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За "порпусналите" - филма го има в интернет от преди няколко месеца. Изписаха се хиляди теми. И петиция даже подписвахме  Tired

# 13
  • Мнения: 359
Най ме възмути отговора на българското правителство! Срам и позор, дават някакви измислени статистики с колко по-малко били децата в домовете и т.н., а съществения въпрос въобще не беше засегнат! Никой в тая държава не му се ангажира с най-тежките проблеми и реалността! А пари за банкети, коли и палати(никому ненужни) има!

# 14
Най ме възмути отговора на българското правителство! Срам и позор, дават някакви измислени статистики с колко по-малко били децата в домовете и т.н., а съществения въпрос въобще не беше засегнат! Никой в тая държава не му се ангажира с най-тежките проблеми и реалността! А пари за банкети, коли и палати(никому ненужни) има!
И аз съм много възмутена от отговора на правителството.Аз много се учудих и се ядосах когато гледах разговора на англичанката с директорката и разбрах по думите на директорката,че децата там правели секс. #2gunfire #Cussing outТака ми идва да го убия тоя персонал и директорката.Друго което ме възмути е че не им дават прясна храна и богата на витамини.Те какво си мислят,все пак това е място където се лекуват и се грижат за болни деца. smile3511 tantrum #Sniper Rage Как  е възможно такова нещо все пак тези деца имат нужда от специални грижи.Най-ужасното е,че са оставили за 2 години да умрат някъде към 10 деца.Тия хора са за разстрел. #Sniper #Sniper Когато идвали някакви от незнам си къде да проверят колко деца са девствени от четвъртата група било девствено само едно smile3511 newsm09 smile3515 smile3505 Дано бог да им помогне  на тия деца да не угаснат smile3518 newsm17 newsm17 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт