кървене в 3-и месец?

  • 1 861
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Половинката получи обилно кръвотечение на 05.04.Ходихме в спешния центъри там след преглед с ехограф и "желязото" и изписаха дуфастон( 2Х1) и но-шпа (3Х2) до 20.04. Течът утихна за няколко часа.Оттогава насам се появяват ту розовеещи, ту кафеникави течения.Днес е 18.04....не ми се мисли след 20.04. А и само да лежи и да не може да направи 2 крачки на чист въздух не е работа....Апропо, консултирали сме се с 3-ма Ак-гинеколози и какво от това.... #2gunfire

# 1
  • Мнения: 431
При такива остоятелства съм правила спонтанен аборт. Второто си дете също щях май да загубя, азщото ситуацията започна да се повтаря в края на втория месец. Започнах с инжекции от бром- и нещо си-, спазмалгон, но-шпа, отделно хаповете на жена ти, но при мен нещата се оправиха много бързо слава богу. Това, че продължава да прокървява е тревожно. Според мен е по-добре да ЛЕЖИ в болница, защото повярвяй белята става много бързо. пожелавам ви едно мило детенце и край на проблемите.

# 2
  • София
  • Мнения: 328
Наистина няма много какво да се мисли ,най-добре е да лежи в болница.А що се отнася до консултациите -има случай ,в които няма какво да се прави освен да лежиш и да чакаш.Изписа ли са й необходимите лекарства,но нищо не зависи от тях.СПОКОЙНО!Така е трудно се създава човешки живот,но после е толкова ценно и мило.Дръж се за нея,помагай й и я подкрепяй дори и да стане фатално, ти трябва да си по-силният сега.
УСПЕХ и бързо приключване на проблемите.

# 3
  • Мнения: 57
Прекрасно разбирам притесненията ви, аз прокървих в края на първия месец, пих Дуфастон може би три седмици, но кървенето не спря изведнъж, постепенно. Намаляваше, намаляваше и може би след три седмици (вече не си спомням точно) спря напълно и всичко беше ОК до края. Така че стискам палци всичко да е наред.

# 4
  • Мнения: 1 320
Спокойно. Да лежи и да си почива ... в това число и психически. Много е важна и Вашата подкрепа!!

С второто съм прокървявала така  до 3 месец 4 пъти , нищо не съм пила ... пък виж ми лентичките Wink .
Спокойстви и само спокойствие, това е разрешението на проблема!!

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
аз бях така в 2рия месец, но лежах две седмици в 2та градска б-ца в Сф, първо бях на инжекции след това само на хапчета. Папаверин, ношпа, ... не си спомням всичките медикаменти, с които ме тъпкаха

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Няма нищо притеснително. Да лежи на отворен прозорец и да гледа сериали - това е рецептата. Аз бях така с второто до 5 месец. Спрях да кървя чак когато половинката ме заведе на море newsm08
Иначе си биех прегнил и пиех но-шпа и магнерич, но това е защото съм хипертоничка и лекарите ги беше страх да не ми се отлепи плацентата от високото кръвно. И разбира се фолиева киселина за да е здрав бебока.

Общи условия

Активация на акаунт