Възстановяване на кърма

  • 746
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте, имам нужда от помощ. Бебето ми е на 3 месеца и 10 дена. До 2рият месец бяхме изключително на кърмене. След пиене на български лактогенен чай изведнъж гърдите ми бяха празни. Започнахме да се дохранваме.В края на третият месец стигаше само за едно хранене. Реших, че го мъча и спрях да му давам малкото кърма дневно. Сега адаптираното мляко не му понася. Имат съмнения за алергия към белтъка на кравето мляко. Имаме запек. Страхотни колики. Днес на два пъти го сложих на гърдите и видях, че има капчици и че не е спряла кърмата. Какъв е шанса да възстановя поне едно кърмене дневно? Помагайте, моля ви  Praynig

# 1
  • Мнения: 210
Lilian_V  аз пуснах тема за лактогенният 4ай преди2-3 дена,относно това 4е и аз след като го пих от него  много ми намаля кьрмата.
Моми4етат тук вьв форума казаха 4е неможе да е от 4ая т. като дейсвал отпускащо и помагал на млякото да поте4е.
Сега след като и друг казва 4е след пиенето наблюдава намаляне,зна4и наистина не си вьобразявам,и ще го спра.Моето беб4е не су4 от мен и аз се цедя, сега по4нах да се цедя през 1-1,5 и се надявам да оправя положението.
Кога за последно си кьрмила?По4вай веднага да го слагаш на гьрдата по-4есто или да се цедиш.Бьди упорита.
Успех.
п.с. Пиши дали си успяла да си вьрнеш кьрмата.

Общи условия

Активация на акаунт