Къде могат да се намерят книги за новородено- прилични цени?

  • 816
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички бъдещи и настоящи майчета,
миналата седмица обикалях за книгки за новородено (терминът ми е на 06.май) и се ужасих от цените, включително пробвах и в антикварните магазини.Искам да попитам някоя от Вас знае ли къде се продават такива книги на по-нормални цени или пък, ако вече детето Ви е пораснало дали продавате (или подарявате)
"Грижи за бебето и детето" - Б.Спок
"Какво те чака през първата година на детето?"-А.Айзенберг, Х.Мъркоф, С.Хатауей
"Книга за майката и бебето" - Е.Фенуик  Embarassed

# 1
  • Мнения: 4 915
На Спок можеш да я дръпнеш от нета, но не е актуализираната версия, а старото издание.

Принципно книгите са с една цена из цялата търговска мрежа, затова по-евтино можеш да ги намериш в Полиграфическия комбинат (на Цариградско шосе) - виж кое издателство е, и провери дали то има офис-склад в комбината. По-евтино с около 10-20% може да ти излезнат...Поне така беше преди 2-3 години... Rolling Eyes

Другият вариант е наистина да вземеш кнгите от някоя мама.  Simple Smile

# 2
Спок и книгите на Лоранс Перну ги виждам доста често по сергиите за 1.00-2.00 лв., отделно там можеш да си направиш заявка за дадена книга и да си оставиш телефона.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
някъде в Интернет я има книгата на Спок

# 4
  • Мнения: 3 211
Аз съм много доволна от книгите "моето бебе от 1ден до 3години"-2части, струват около 6-7лв./едната, на френски автори. Взела съм ги и двете, имат много добри съвети, първата част е развитие на бебето по месеци, а втората-практични съвети

# 5
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ето книгата на Спок http://bezmonitor.com/books05/spok.htm .

Общи условия

Активация на акаунт