ФЛУОРЪТ ЗА ЗЪБКИТЕ

  • 962
  • 8
  •   1
Отговори
здравеите мамита
искам да попитам някои знае ли някаква информация за тези капки  зимафлор които са за профилактика на зъбният кариес.има много противоре4иви теории.дали трябва да се дават или не.
някои казват 4е много жредят дръги 4е много помагат ...ве4е незнам Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 082
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134570 аз съм против.флуор си има в достатъчно естествени източници и не е нужно да се тъпчем с химия...

# 2
  • Мнения: 581
 Прочети повече информация по въпроса, запознай се с доводите "за" и "против" даването на флуор и сама ще решиш за себе си дали ще го даваш на твоето дете.
 Аз не съм го давала, против съм. Даже у дома използваме паста за зъби без флуор.

# 3
  • Мнения: 2 082
Цитат
Даже у дома използваме паста за зъби без флуор.
да,забравих да кажа,че и аз използвам такава паста за зъби.zori13 каква паста ползваш?

# 4
  • Мнения: 581
Цитат
Даже у дома използваме паста за зъби без флуор.
да,забравих да кажа,че и аз използвам такава паста за зъби.zori13 каква паста ползваш?

  На Форевър Ливинг. Мисля, че от българските Поморин имат такава, но не съм сигурна.

# 5
  • Мнения: 2 082
Цитат
Даже у дома използваме паста за зъби без флуор.
да,забравих да кажа,че и аз използвам такава паста за зъби.zori13 каква паста ползваш?

  На Форевър Ливинг. Мисля, че от българските Поморин имат такава, но не съм сигурна.
а на каква цена е?аз използвам на алое,доволна съм ,но ми идва малко скъпа

# 6
  • Мнения: 581
Цитат
Даже у дома използваме паста за зъби без флуор.
да,забравих да кажа,че и аз използвам такава паста за зъби.zori13 каква паста ползваш?

  На Форевър Ливинг. Мисля, че от българските Поморин имат такава, но не съм сигурна.
а на каква цена е?аз използвам на алое,доволна съм ,но ми идва малко скъпа

 Май ползваме една и съща.Цената е 10,31. Скъпичка е, но е 130г и е достатъчна за доста време.
 От този сайт е моята  www.flp.bg
 

# 7
  • Мнения: 2 082
 Laughing да, и моята е такава,но откъде да знам,че е на форевър ливинг  ooooh! носи ми я една позната и май последният път струваше повече,но наистина се ползва дълго време
оспамихме темата...

# 8
  • Мнения: 581
Laughing да, и моята е такава,но откъде да знам,че е на форевър ливинг  ooooh! носи ми я една позната и май последният път струваше повече,но наистина се ползва дълго време
оспамихме темата...
  Дооспамвам я и край, обещавам. Клиентската цена е 14,73, обаче аз съм с връзки и взимам нещата по-тънко. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт